Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek mi volt a legszebb...

Kinek mi volt a legszebb időszaka?

Figyelt kérdés
márc. 5. 18:38
A kérdező szavazást indított:
Gyerekkor
Fiatal felnőttkor
Szűllővé válás
Unokázás
Még nem volt olyan..
Mindennek meg van a maga szépsége
33 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkor, általános sulis, meg gimis időszakom.
márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szülővé*
márc. 5. 18:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok pozitívan állni a dolgokhoz és így minden rosszban meglátom a szépet. Ha csak 1%-ban szép is, akkor is szép. Mármint az a része. Pl. súlyos vágásokat okozott rajtam a kitörött üvegajtó szilánkjai, de "szép" dolog benne, hogy nem vakultam meg, hisz a szememtől 1-2 centire lett egy vágás. Mindenki ezt jegyezte meg, hogy "csoda, hogy nem vakultál meg".
márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Anyám méhében
márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyerekkorom és a fiatal felnőttkorom volt a legszebb. 1985-től 2000-ig kábé, eddig tartott életem legjobb időszaka. Ebben benne van mind2.
márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
21 és 23 éves korom között.
márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Gyerekkor... baromira csórók voltunk, de ennek ellenére boldog gyerekkorom volt. A nyarak elképesztően gyorsan és eseménydúsan teltek kiskamaszként. Az a rengeteg rohangálás, gyümölcslopás a kertek alatt, vagy a pucér és szeretkező párok meglesése a vízparton... vagy záptojással dobálni a pösze nőt, aki folyton szitkozódott :D

És ott voltak az esték... tejeskávé, vagy csak tej kenyérdarabkákkal vacsorára, majd az öregem karján fekve hallgattam ahogy mesél, kitalált, vagy valós történeteket az életéből...

márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekkor volt a legszebb. A szentségit de hiányzik, az a sok nevetés.. Már sosem jön vissza az az idő.
márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
na igen, a nevetés...
márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal felnőttként életem szerelme (akkor azt hittem...) karjában hajnalokig...
márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!