Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az hogy a gonosz...

Hogy lehet az hogy a gonosz férfiaknak van nője?

Figyelt kérdés
nyilván a gonosz jellemzés kinek mit jelent,szerintem az is,amikor az illető szándékosan tesz olyan dolgot amivel árt a másiknak,az előbb láttam egy facebookos csoportban egy 80 éves idős embert szétszedtek mert voltak helyesírási hibák a kérdésébe,aztán az illetők azzal érveltek hogy aki nem tudja elviselni annak nem való a közösségi háló.Akik vonat elé üldözik osztálytársukat különböző módon,sok jót róluk se tudok mondani.
márc. 6. 13:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Talán meglepő, de vannak "gonosz" nők is...
márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Az erőszakos, bunkó, megmondóember típusú férfiakhoz meglepően sok nő vonzódik.
márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Igen ez tényleg igaz, sitten ültem 6 évig és mindig is volt csajom. Valahogy mindig is vonzottam a nőket. Viszont sportos testem van elég maszkulin vagyok azért azt tegyük hozzá!
márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%

Mert gátlástalan erkölcstelen arcátlan a legtöbb és erőszakkal rányomulnak a nőkre

Na most ez a nők egy részének bejön másiknak nem

márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Na, de milyen nőjük van? :D

Én is ismerek ilyen sittes, balhés, izmos, "menő" pasikat, hát egyiksem sem egy észlény a barátnője. Olyan tipikus műcsajok, és abból is az "olcsóbb" fajta. Ráadásul ezek a csajok általában szintén balhésak. Isznak, drogoznak, mentális problémáik vannak, stb.

márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Mert lökik a vakert,a csajok meg elájulnak tőle mikor felébrednek már van egy gyerek meg 2-év felfüggesztettje mert a pali behúzta a csőbe. Akkor meg már szar a világ na meg a média is eszt közvetíti mert nem a szántó-vető az ember agáton ha nem a nerobolos,gagyi láncos őstulok.
márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Azok kerülnek össze ilyen bántalmazó emberekkel, akik alapból olyan családból jönnek, ahol már van egy bántalmazó szülő. Szerencsétlenek valahogy óhatatnanul azt hiszik hogy ez a normális.


Így tehát azok az emberek akik szeretett teljes, támogató, empatikus családból jönnek, nem fogják elviselni a bántalmazó embereket, mert érzik a különbséget.

márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

A Netikett szerint nem lehetne a helyesirasba (sem) belekotni. De mit lehet varni, miota felhigult a net?

Ha pedig valaki egy szelyemisegzavaros (gonosz) emberrel van, ott az illetonel is fennallnak kezeletlen mentalis problemak.

márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%
5: Ez a nokre is ugyanigy ervenyes: rengeteg ribi van koztuk, aki oda se neki, gatlas nelkul ranyomul mas baratjara, ferjere. Ezek az olcso es ocska spinek a legalja. Amelyik ipse pedig ebben partner, az megerdemli. De utana se bogni, se csodalkozni nem kell. Egyiknek se. ;-)
márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen emberek és hihetetlen párok vannak a világban. Legdurvább a lakógyűlés, :-) amikor olyan emberekkel ülsz egy helyen, akiket nem te választottál, s akkor látod a világképét és elképedsz, hogy milyen máshogy látja a világot, mint te.
márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!