Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gonosz dolog kvázi "örülni"...

Gonosz dolog kvázi "örülni" annak, ha valaki szakít a párjával?

Figyelt kérdés

Mármint ha elmondja nekem az illető, szomorú miatta, akkor együtt érzek vele, támogatom érzelmileg, de legbelül valahol, valamilyen szinten örülök a szakításnak.

Pl legjobb barátnőm, akkor még szobatársam volt, szakított a párjával, teljesen ki volt miatta. Én meg tudtam, hogy a csávó amúgy bunkó is, alkoholista is, drogos is, meg amiket még hallottam a srácról a barátnőmtől...(ilyenek, hogy csávó majdnem megverte a saját nagyanyját, amikor a barátnő náluk volt) Hát én rendesen örültem, hogy végre nem azzal a gyökérrrl van a barátnőm, bár ezt nem adtam azért a tudtára.

Vagy másik szobatársam. Mindig ilyen hét órás telefonálásokat nyomott az exével, és senkire nem volt tekintettel, hogy amúgy zavaró, ha délután hattól hajnal egyig telefonál MINDEN NAP, pedig szóltunk neki. Aztán egyszercsak megszűnt, mesélte, hogy azért, mert a palinak enyhe alkohol gondjai voltak(ezt addig nem tudtam), szóval szünetet tartanak, amíg a pasi nem változtat magán. Hát ő szomorú volt miatta, próbáltam vigasztaló lenni, már amennyire az lehetek, lévén,hogy mi nem vagyunk barátok, csak szobatársakm de legbelül azért örültem, hogy hála a jó istennek, nincs több napi hét óra telefonálás.


nov. 28. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez érthető. Pláne a második esetben, hiszen nektek egy kellemetlenség szűnt meg ezzel.
nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Mindenkinek kijut 1* valami az életben: kinek ez, kinek az...
nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Abszolút nem. Barátnőmnek volt egyszer egy plátói szerelme, imádta meg minden, akivel sokat lógtunk akkoriban, mivel a srác húga ősrégi jó barátnőnk volt. Szóval sz.r szitu volt, mert nem nagyon tudtuk a gyereket elkerülni... Lényeg a lényeg, egy akkora sz.rkavaró volt, amilyenek csak a mexikói szappanoperákban léteznek + egy félelmetesen perverz dög is, aki nem hiszem, hogy ok nélkül volt magántanuló alsós kora óta... Barátnőm próbálta a bandát egyben tartani, meg nagyon bízott ebben a srácban, hogy majd alakul a komoly kapcsolat is, de aki egyszer olyan szinten taposott bele a nőiességébe brutál alpárian, hogy azért jobb helyeken felképelik az embert, ráadásul mindezt online térben, előttünk... Persze vigasztaltam barátnőmet, de annak örültem, hogy végre annak látja ezt a senkiházit, ami. Még a húgával való barátságunkat is tönkretette, de dolgozott a karma, mert végül a saját húga is elfordult tőle.
nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A két eset közt különbség van. Ezt te is érzed. Az első a barátnőd miatt, a második azért hogy tudjatok pihenni.
nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!