Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Kiktől szoktatok...

Lányok. Kiktől szoktatok virágot kapni nőnapon?

Figyelt kérdés

márc. 7. 21:58
1 2 3
 1/30 Metionin ***** válasza:
57%
Senkitől. A munkahelyemen nem szokás, a párom pedig tudja, hogy ebben a formában (= hozzád bsznak egy virágot, mert p1nád van) nem érdekel a nőnap.
márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
37%
2 Neked komolyan ennyit jelent a Nőnap?
márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%
Főnökömtől, az összes kolleganővel együtt. Mástól nem.
márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Férfi kollégák (ők adják át a céges virágot), párom, apósom. Amíg élt apukám, tőle is kaptam mindig. Egyszer nőnapon voltam mekizni és valamiért a pultos is adott egy kis bonbont.
márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%
Édesapám :) Virágot ugyan nem kapok (szalagavatón, ballagáson, és diplomaosztón kaptam tőle, nőnapkor nem, de nem is hiányzik, hogy levágjanak egy növényt a kedvemért), de a szokásos heti beszélgetéseinken túl minden évben felhív a névnapomon, a születésnapomon, meg nőnapkor, köszönteni. Cserébe én is köszöntöm ezeken a napokon, és férfinapon is, mert ilyen is van, csak valamiért nagyon sokan nem tartják (apák napja is van amúgy, ha van gyereketek, és jóban van az apjával, emlékeztessétek rá... én apámat először 15 évesen köszöntöttem apák napja alkalmából egy általam sütött tortával, konkrétan sírva fakadt az öregem).
márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
13%
Oksa, akkor holnap beöltözök csajnak, nekem is jusson valami a jóból.. 👄👄💋💅💃🏻💃🏻
márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
23%
6# Úgyhogy pasik, ide az összes virágot és bonbont!! 💃🏻💃🏻
márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 he84 ***** válasza:
Én nőként nem szeretek virágot kapni, ezt a barátom is jó ideje tudja rólam, így helyette csokit szoktam kapni, azt beosztva jobban szeretem. Így holnap pont találkozunk is pénteken, amikor majd a tali elején csokit fog adni. Megbeszéltünk 2-3 félét és azok közül.
márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban a paromtól, de van, hogy ő sem virágot vesz, hanem más aprósággal lep meg. Elő fordult már, hogy kolléga is meglepett vele, de volt már olyan kollégám, aki Nőnap alkalmából hozott egy nagyobb doboz minőségi teasüteményt közösen nekünk 3 nőnek, mert abban az irodába ő volt egyedül fiú.
márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
25%
6# Amennyi lepontozást kapok, annyi szál rózsát kérek. 💅💋💋🌹🌹Vagy annyi doboz bonbont. Velem lehet egyezkedni.. 😏😏
márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!