Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem irigylitek a celebeket,...

Nem irigylitek a celebeket, influencereket, hogy nem kell semmit csinálniuk?

Figyelt kérdés

Nem kell dolgozniuk, sok a szponzor ajándék, megjelenés, rendezvények, utazások. Rengeteg műsorba hívják néhányukat, gondolom nem 100 ezer forintért.

Ha szakítanak vagy elválnak, akkor pár hét és újra találnak párt maguknak.



márc. 8. 12:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem irigylem őket. Sosem fordult meg a fejemben. Lehet, hogy jó pénzt kapnak,de állandóan a bulvár üldözi őket, hol igazat hol hamisat írnak róluk, a lényeg az hogy semmi magánéletük nincs. Ha bármit mondanak, tesznek, felrakják a közösségire rögtön mennek a negatív hangú kommentek, aztán sírnak hogy őket bántja mindenki lásd Tóth Gabi. Lehet, hogy jó pénzt kapnak érte, de annak ára van.

Amiket látsz kérderző, az a kirakat.

márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb olyan munka, mint más, csak nem fixen vagy, melóhelyhez kötve, olyan, mintha vállalkozó lennél.


Híradózás.

Ugye te sem gondoltad, hogy egy hírolvasónak csak annyi a dolga, hogy fél óráig olvassa a híreket?


Ez csak a munkájuk azon része, amit te látsz a képernyőn!

márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
72%
Ha a valóvilág semmi, miért nem jelentkezel te is oda, kérdező? És akkor máris nem kéne irigykedned. Buta meg azért vagy, mert azt hiszed, befektetett munka nélkül van bármilyen eredmény is, és irigykedsz.
márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért a figyelmet fenn is kell tudni tartani ám, nagyon nem mindegy, hogy ki milyen tartalmat gyárt. A látszólagos lazaság mögött komoly munka rejlik.
márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a sok pénzt irigylem egy kicsit. Főleg a tanulatlanoktól, néha elég szar érzés olvasni, mikor nyilatkozzák, hogy gondolkodnak az érettségin, pfff.
márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

#10,#11,#12: Köszi a tartalmas véleményeket! :) Sok igazság van benne.

Én a híradósokra nem mondom, hogy celebek. Pont azt írtam, hogy többre tartom őket, mint a semmiből jött bulvárhősöket.


Egyébként ti kit tudnátok felhozni, arra, akinél látjátok, hogy sok a befektetett munka?

márc. 8. 13:17
 17/32 A kérdező kommentje:
#15: Bizony. Sokaknak az érettségije sincs meg.
márc. 8. 13:18
 18/32 anonim ***** válasza:
44%

Bocs Tót Gábor 4 helyett 40 millió elírtam


5 Erős Antóniának csak fel kell olvasnia azt amit kivetítenek neki kábé 20 percben ebből is ki lehet számolni ha megnézed a híradót, hogy mennyit beszél ezalatt a 20 perc alatt

Valaki azt mondta 4 milliót kap ezért a 20 percért amiből az ő tevékeny része körülbelül 8 perc lehet

márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Konkrétan a semmittevést nem feltétlenül irigylem, de azt, hogy ölükbe hullik minden, amiért én kidolgozom magam és mégsem kapok meg, az dühít.


Pl szinte mindegyik tud venni lakást vagy szép tágas, modern albérletet tud bérelni. Én meg dolgozok 40 órákat és mégis csak egy minigarzont tudok bérelni, ami a fizetésem nagyobb részét el is viszi. Az utazásokról nem is beszélve, hiszen a legtöbb influencer állandóan egzotikus helyekre utazik, étteremben eszik stb, nekem meg lassan Szentendrére is luxus kiruccanni Bp-ről. Igazságtalan az élet.

márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
65%

Azért nézzük az ő oldalukat is: "nem csinálnak semmit". Kérdés:

Te tudnál 1 nap alatt pl.: 3 helyszínen pofázni kb. 1-3h.-t közönség előtt?

A neten vezetni egy műsort folyamatosan, tartalmat szolgáltatni, beszélgetni idegenekkel?

márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!