Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már, hogy élesben vereked...

Volt már, hogy élesben verekedned kellett? Nyertél vagy vesztettél?

Figyelt kérdés
márc. 8. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem... Én jófiú vagyok.. 🐶🐶
márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Persze, mindig nyertem. Olyan is volt, hogy hatan jöttek rám egyszerre, de öt mindig a levegőben volt.
márc. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon durván nem, szerencsére. Egyszer 2 fiú támadott be suli után az utcán. Kb 10 voltam. Ők 2 évvel fiatalabbak. Okát máig nem tudom, de a végén elszaladtak sírva. Az a helyzet, h rohadtul megijedtem és ilyen cséphadaró módba váltottam és ütöttem rúgtam őket, mint ha nem lenne holnap. Nagyon bénán nézhettem ki, az biztos. XD

Felnőtt koromban eddig csak 1x volt balhém. Egy részeg fazon támadott be egy romkocsmában, hátulról rávert kettőt a fejemre. Pár pillanat volt, mire észbe kaptam h egyáltalán mi történt. Megfordultam, de már csak egyet tudtam ráverni, az is inkább nyakon találta, mint arcon, jöttek a haverjai és elhúzták onnan. Utána mondták, h összekevert vkivel.

Nekem ennyi a verekedős teljes élettörténetem, de ez is bőven elég volt. Én békés típus vagyok. Megsérteni is nehéz, nem h úgy felidegesíteni, h én támadjak.

márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Mindig győzök. Kommentben mindenkit leverek, ugyhogy gyertek csak.
márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

kb 14 évesen kis g@ci gyerek voltam és egy túlsúlyos osztálytársam szivattam, mire az úgy hasba boxolt, hogy néhány másodpercig nem kaptam levegőt, a körülöttem lévők úgy emlékeznek, hogy már lilult a fejem, de ez szerintem túlzás.

Felnőttként, a húszas éveim közepén pesten taxiztam, és éjszaka egy szórakozóhely előtt egy részeg az autó elé állt, és erőből talppal a hütőrácsba rúgott, amiért egy másik klienst vettem fel helyette. Kiszálltam, ököllel arcon ütöttem, majd beesett a tujafák közé. Nem ütöttem túl erőset, inkább csak a pia miatt borult el könnyen.

márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szórakozóhelyről indultam el a kocsim felé éjjel. Sötét utcában álltam,és hátulról meg elölről elém ugrott 2 ficko és a kulcsot,telefont akarták elvenni. Nem sikerült, elszaladtak
márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Darius- ***** válasza:
10%
Sokszor. Szoktunk, mifelénk ez hagyomány, de nem vérre megy. Inkább nyertem. Suliban is tanítók küzdősportokat
márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%
Nő vagyok, szóval csak azért nem lett komolyabb baj, mert egy random idegen segített leállítani a férfit. Ha nem így tesz, akkor szerintem kórházban végzem, úgy összever a fazon (mert "szerinte" bámulom őt 😂😒).
márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, vegyes végeredménnyel. Aktív kölyök voltam, szinte minden kocsmai/ falunapi balhéban felmerült a nevem :D Kinőttem szerencsére
márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
Igen, felnőttként egyszer támadott be 3 csaj, lopni akartak tőlem. Meglepően jól helytálltam szerintem, pedig kicsi vagyok és sovány, ráadásul egy nagy háti utazótáska is volt rajtam. Persze kaptam, főleg hogy hárman voltak ellenem. Szerencsére a rendőrök időben véget vetettek a dolognak.
márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!