Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ábrándúltatok ki olyan emberbő...

Ábrándúltatok ki olyan emberből, akiről 100%-ig azt hittétek hogy ő az igazi számotokra?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit tett az illető?

márc. 8. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Tyű...hát ez hosszú,de igen jártam így.Kilencedikes koromban összejöttem életem első barátnőjével.Együtt voltunk 10 évig!A végén össze is költöztünk, együtt vettük meg a házat stb,aztán egyre többet veszekedtünk.Sajnos ő olyan volt,hogy poharat is vágott hozzám,mert éppen nem akartam menni vele rokonlátogatásra.De volt olyan is,hogy a kimondott ruhákat rögtön a szekrénybe rakta,dohosak lettek...

Folytogatott is.

Szòval véget vetettem ennek és megismertem a mostani páromat,aki a menyasszonyom azóta.Ő fiatalabb,én 28 vagyok,ő 21,még sokat kell tanulnia,makacs egy lány,de nagyon szeretjük egymást és alakul szépen az életünk.Az exemnek már gyereke is van azóta egy másik sráctòl, aki eljegyezte.

márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

"még sokat kell tanulnia,makacs egy lány"


Nekem valahogy nem lenne pofám ilyen lekezelő hangnemben írogatni a barátnőmről. Fura, hogy nem sül le a pofád.

márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Köszönöm a kedves szavakat,csak tudod én tanítottam meg neki rengeteg dolgot,mert az apukája meghalt,az anyukája meg alkoholista.Én tanultam vele érettségire is munka után, én szereztem neki munkahelyet is stb...és őt szeretem a világon a legjobban,de IGEN,SOKAT KELL tanulnia,mert pl.azt sem tudta,mi az a KRESZ,és nem a saját hibája miatt...előbb gondolj a dolgok mögé barátom.
márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem akart tanulni,nem akart dolgozni eleinte (mert makacs igen),de belátta ezeket,és sikerült neki minden.Most is vannak olyan dolgok,amikben még makacs,szépen fokozatosan kell meggyőznöm.
márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sok emberből, igen...
márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem: egy idő után már nem foglalkozok azzal, mi várható egy embernek mondott valakitől, mert mint az évek is azt mutatják: nincs nagy különbség az egyedek közt.
márc. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Számomra inkább az a kérdés, hogy miért nem tudok ÉN az igazi lenne és miért a másikban keresem a megidealizált, tökéletes valakit?? Huuh, ez most elég filozofikusra sikeredett..
márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első pillanattól csodás minden, már a közös jövőt tervezitek, kölcsönösen teljesen odavagytok egymásért, sose volt még senkivel ilyen jó és intenzív. Majd ghosting a semmiből, minden ok és előzmény és magyarázat nélkül. Hitetlenkedés hogy ez történik, reményvesztett várakozás napok, egy hét, semmi...

Kib*szott aljas elmebetegekkel van már tele ez a világ!

márc. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És teljesen nyoma veszett azóta is, 8-as? Mintha a föld nyelte volna el?
márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A hátam mögött mással is dugatta magát az elejétől fogva, és amikor ez kiderült, azt hitte, jó ötlet a pofámba röhögni.

Nem jött be neki, csak úgy csilingelt a tb kártyája.

márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!