Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent ha valaki ilyen?

Mit jelent ha valaki ilyen?

Figyelt kérdés
Én háromszor vetéltem el eddig életem során egyáltalán nem akarok saját gyereket. Mostanában olyan álmaim vannak hogy a meg nem született gyerekem kínzom álmomba dobálom direkt nen adok neki enni stb valahol én álmomban jól érzem nagam meg rosszul is. En szeretem a gyerekeket es a gyerekek is engem sőt még azt is el tudnám képzelni hogy gyerekem legyen de semmi képen sem saját hanem örökbe fogadott. Igen én rossz családból vagyok való soha nem szerettek engem. Mikor ek vetéltem egyáltalán nem sajnáltam egyszer sem a vetélesek között évek teltek el és nem is ugyanattol az embertől szóval jó eséllyel szerencsére nem is lehet gyerekem. Egyébként én skizofrén epilepszias vagyok. Párom akar gyereket neki már van is de en meg egyatalan nem számomra az ideális kapcsolat gyerek nélkül van ő meg ugye nagy családot akar az én hormon rendszerem nincs rendbe és orvosok szerint sem lehet gyerekem.

márc. 10. 10:18
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
87%

Pàroddal tisztàzni kéne, h ebből nem lesz semmi.


Neked ràfeküdni a teràpiàra, gyógyszerekre, mert ezt igy vasàrnap délelőtt olvasva kib@szott betegül hangzik.

márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
mesterséges megtermékenyítést béranya programmal nem próltátok még esetleg?
márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es: ha a kérdezö NEM AKAR GYEREKET, akkor mire lenne jó az ötleted???


Mellesleg a béranyaság MO-on büntetendö!

márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem szurt szemet hogy a parjanak gyereke van o meg ilyeneken gondolkozik ??? Atyauristen
márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki “ilyen”, jó lenne, ha foglalkozna önismeretel, pszichoterápián vagy csoportosan.
márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!