Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerteágazó családfánkat...

Szerteágazó családfánkat sikerült nagyrészben összefésülnöm, de kiugróan nagyok a kulturális és vagyoni különbségek, érdemes így élő kapcsolatot keresnem a különböző ágakkal?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy nem szívesen tudnának egymásról, vagy találkoznának egymással esetleg.
márc. 10. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet próbálni. De nem tudom, honnan tudod az élő családtagok kulturális és vagyoni helyzetét. Nem biztos, hogy jól tippeled.
márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem igen. Van benned e téma iránt érdeklődés, szeretnéd jobban felgöngyölíteni, ami érthető.

Azonban arra figyelned kell, hogy a magyar egy befelé forduló nép: csak a kis csoportjaikat fogadják inkább be, akiket ismernek/részben ismernek, a félig ismeretleneket nem-, vagy nagysokára fogadják be, mert az érdekeket gondolják a megkeresések mögött.

márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem jól gondolod. Én is undorodtam mindig is az alkesz/dohányos/igénytelen rokonaimtól. Szerencsére már nem élnek. Volt már próbálkozásom korábban ilyen családegyesíteste,az eredmény az lett,hogy folyamatosan zaklattak a csórobbak,hogy adjak kölcsön:D egyszer adtam is,soha többé nem láttam viszont a pénzt.
márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!