Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tesznek két vagy több...

Miért tesznek két vagy több gyerek között különbséget?

Figyelt kérdés

Tényleg érdekelne, hogy akik ilyen családban élnek vagy esetleg maguk is szülők, hogy valóban nem tűnik fel, hogy egyik gyerek kivételezett helyzetben van a másikkal szemben?

Itt most valóban nagyobb megkülönböztetésre gondolok, hogy teszem frl, mindig csak az egyiknek veszek valamit vagy amit nemrég olvastam, hogy csak az egyikre íratom az örökséget stb.


márc. 11. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
3an vagyunk testvérek mind hárman részesedésünk van a szüleim házából. Nem tapasztaltam ilyet a környezetemben. Uncsitesómék 9 van összesen ugyanúgy egyenrangúak a szülők szemében. Ha a tesómnak anya vett valamit, nekem is.
márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akár tetszik, akár nem, mindig van egy családi kedvenc. Ezt vagy jobban éreztetik vagy sem, a szülők intelligenciáján múlik.

Egyik gyerek mindig jobban kapcsolódik a szülőkhöz, jobban megfelel az elvártaknak és ő lesz a kivételezett. Altalában a valamilyen tulajdonságból talpraesettebb jobban megfelel, ez valami ösztönös dolog lehet.

márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!