Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehetnék? A férjem különbs...

Mit tehetnék? A férjem különbséget tesz a két gyerek közt?

Figyelt kérdés
A férjemnek van egy 6 éves fia, aki 1éves volt mikor megismertem. Nincs nevelve, ezzel nem is lenne bajom. Hanem , hogy a 2 éves közösnek állít fel szabályokat, a nagy akármit csinálhat, szobába eszik, számítógépen , telefonon játszik. A kicsi valamiért mindig veri a nagyot, az meg sír, ordít, hogy nagyon fáj. Most a kicsi megdobta a nagyot egy muanyag karikával, erre a férjem ellökte a kicsit , hogy feldölt, erre én felkaptam és elzavartam őket, hogy az a gyerek így mondja el, hogy nem tetszik neki valami. Szerinte túlreagálom, de ez már sok.

2019. febr. 15. 15:24
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Hozzá testem, röhögött a nagy gyerek, én ezért lekevertem neki egyet, és ahogy a kezembe volt a fiam minket is fellökött.
2019. febr. 15. 15:28
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Az a sok, hogy a kicsi8 veri a nagyot és te ezt hagyod. Mindkettőt meg kellene nevelni,.
2019. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Mármint lekevertél egy 6 évesnek? Jól értem?
2019. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
És te nevelés a kicsit?mert,hogy az meg verekszik....
2019. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Hát hallod az egy dolog hogy a nagy nincs megnevelve, de a kicsi sem aki dobálózik meg a felnőtt anyja sem aki kisgyerekeket ütlegel... Szégyeld magad.
2019. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Senkit nem bánt, csak őt, és megtanulta már, hogy nem szabad, tesómnak van egy 5 éves és egy egy éves gyereke és nem bántja őket.
2019. febr. 15. 15:43
 7/22 A kérdező kommentje:
Jobban megértsétek, tavaly 3 pár napos kiskutyánkat donta el, a nagy el is pusztultak, párom ejnye bejnye, biztos nem akarta, a kicsi a mostani kutyusokat meg akarta szorítani , erre párom ordít és oda csapot neki, sok ilyen dolog történt már, én eddig tűrtem és most robbantam.
2019. febr. 15. 15:53
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen felesleges magyarázkodnod, a te gyereked is neveletlen, te pedig borzasztó példát mutatsz.
2019. febr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

Így kár az, aki gyerekes apukával kezd. Egy éves volt a fia, amikor össze jött veled, mit vártál egy ilyen fickótól?

Nekem úgy tűnik te is elég nagy különbséget teszel, nem tudod elfogadni a fiát, mit vársz így?

2019. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Így nem tudom elfogadni, tartsa be ami nálunk szokás, a kicsitől mindig elveszi a babás játékot, eltöri , pedig azok nem is neki valók, ő már nagy hozzá. És van össze fügés mert mikor elvesz tőle valamit üt, a párnáját , ágyát elveszi, hogy ő abba alszik. És a férjem engedi.
2019. febr. 15. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!