Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen hapsinak semmi...

Az ilyen hapsinak semmi szégyenérzeze sincs?

Figyelt kérdés
Ezer éve elvàlt totàl magánéleti csőd. A facebookon olyan profilképpel ami a kisfiàval van összeölelkezve, írkàl olyan nyilvànos csoportok posztjai alà jelentkező hozzàszólàsokat, ahol párok keresnek harmadik személyt csoportos aktushoz. De szerintem a hülyéje azt hiszi hogy ezt csak ő làtja közbe feldobja az ismerőseinek is.
márc. 11. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Kit érdekel? Most úgy őszintén. Érint téged?
márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Van ilyen nőben is. Teljesen alap lett a gátlástalanság manapság. Elbutult roncstársadalomban mi mást is várnánk.
márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Nincs és jól teszi. Attól még gondolom ugyan úgy szóbaáll vele mindenki. A pletyka meg így is és úgyis megy mindenki háta mögött, akkor is, ha az ember semmit sem csinál. Am irigy vagy rá?
márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha elvált akkor miért baj hogy 3.nak akar beszállni?
márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%

Mit kéne szégyellnie?

Azt, hogy elvált? A házasságok fele válással végződik. Minden második férfi szégyenkezzen emiatt? És ugye a nők is, mert a válás ugyanúgy válás nekik is?

Ha elvált, a feleségétől vált el, nem a kisfiától. Remélhetőleg ez az ölelkezős kép nemcsak a nyilvánosságnak szól, hanem valóban fontos neki a kisfia. Ha így van, azért csak becsülni lehet.


És mi a gond azzal, hogy egyedülálló férfiként beszállna harmadiknak párokhoz? A szexuális élete csak őrá tartozik. Egyedül itt megmosolyogtató, hogy nem ügyel rá, hogy ezt más ne láthassa. De lehet, hogy magasról tojik rá, ki mit gondol róla és a szexuális életéről.


Én sokkal többre tartom látatlanul is őt, mint téged, aki ezen csámcsogsz - miközben semmi közöd hozzá.

márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szánom inkább.


Max az egyetlen vád amit elfogadok magammal szemben, az ha azzal feddnek meg hogy azért szánom az ilyeneket, mert egy kis pozitív megerősítés arra, hogy én közel sem vagyok ilyen mélyen.

márc. 11. 13:00
 7/13 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy semmi közöm hozzà. Aztán még is ezt nyomja az arcomba a facebook...
márc. 11. 13:01
 8/13 anonim ***** válasza:
6%
Be lehet állítani, hogy ne nyomja...Egy normális ember megtartja magának kiről mit gondol és nem ide jön szidni és kipletykálni mást..
márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

És muszáj neked az ő bejegyzéseit így beállítanod?

Nekem is nyomta az arcomba az FB egy ismerősöm agresszív politikai megnyilvánulásait. Aztán eluntam és átállítottam, hogy ne dobja fel az ő újabb bejegyzéseit.

Ennyi.

márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Eleve szégyen, egy gyerekes profilképpel ilyesmit művelni, ha nem rögtön bűncselekmény.

Legalább annyi esze lenne, hogy csinál egy csak őt ábrázoló profilt.

márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!