Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi visz rá egy olimpiai...

Mi visz rá egy olimpiai bajnokot, hogy össze-vissza csókolózzon egy műsorban? Miért degradálja le ennyire magát? Ne írjátok,hogy a pénzért.Semmi szégyenérzet nincs benne?

Figyelt kérdés
Direkt ebbe a kategóriába írtam a kérdésem. (Emberi tulajdonságok) Nekem nagyon gusztustalan, "fésztufész" közeliben dugdossa a ráadásul fehér nyelvét egy nap kétszer mindig más szájába. A lányokról inkább nem írnék semmit.

2021. dec. 15. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem ismerem az esetet, de attól hogy valaki olimpiai bajnok jelenti azt, hogy a sporton kívül bármiben is jó.


Ezért nem kell olyan dolgokat elvárni tőle, ami nem a feladata.


Neki az adott sportágban kell jónak lenni, nem a TVs szereplésekben.

2021. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A pénzért.
2021. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki sportban sikeres és kiváló, más téren még nem biztos, hogy példakép.
2021. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze van a kettőnek egymáshoz? xd

Minden ember jó valamibe. Mégis a többség hülye.

2021. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%

A műsor a randizásról szól. A csók a randizás része. Nem értem, mi ebben a gond? Ha nem lennének kamerák, tuti meg is fektetné az összes nőt. Felnőtt férfi, szép, fiatal lányok versengenek érte, még jó, hogy kihasználja az alkalmat! Hülye lenne, ha nem tenné, ilyen többet nem lesz az életében sose!


34/N

2021. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1-es, a kérdező szerintem erre a műsorra gondol:

[link]


Egyébként ugyanezek az embertípusok megvannak kicsiben is, nem csak képernyőn vannak ilyenek.

2021. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tanulatlan és gátlástalan, morálisan a béka seqqe körül tengődik.

Normális ember az intim pillanatait nem árulja ki. Nem tudom ki ez a csávó, ha bajnok akkor életjáradéka is van, abból tudna egy normál életszínvonalon lenni. No meg példát mutatni, azért is kapja azt a pénzt. Nem véletlen, hogy érdemtelenség címén meg is vonhatják az ilyen járadékot (általában írom).

Én nem láttam egy percet se ebből a moslékból.

A f@szi egy söpredék, a társadalom alsóbb rétege, hiába rángatta magára az öltönyt.

Becselör, az.

2021. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De, a pénzért. Mert mit hittél, ingyen van akármilyen idióta műsorban?
2021. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6.! Igen, erről a műsorról van szó, de direkt nem akartam leírni. Egyébként helyesbítek, mert rosszul írtam, ha jól emlékszem, nem bajnok, hanem olimpiai ezüstérmes kajakozó. Exatlonban is részt vett, én nagyon bírtam, de ezt így elvállalni nálam a legalja. Mi visz rá egy embert, hogy idáig süllyedjen, miközben előtte évekig sikeres volt a pályafutása alatt?
2021. dec. 15. 14:08
 10/14 A kérdező kommentje:
8.! Nyilván, de ezt más platformokon már kivesézték, ezért nem írtam direkt.
2021. dec. 15. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!