Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen hapsinak semmi...

Az ilyen hapsinak semmi szégyenérzeze sincs?

Figyelt kérdés
Ezer éve elvàlt totàl magánéleti csőd. A facebookon olyan profilképpel ami a kisfiàval van összeölelkezve, írkàl olyan nyilvànos csoportok posztjai alà jelentkező hozzàszólàsokat, ahol párok keresnek harmadik személyt csoportos aktushoz. De szerintem a hülyéje azt hiszi hogy ezt csak ő làtja közbe feldobja az ismerőseinek is.
márc. 11. 12:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem bele sem gondol, hogy azt kidobja a Face az ismerősei szeme elé. Nekem is volt egy ilyen FB ismerősöm, az a csoportos hokizásra állt rá, keresett személyeket, ilyen-olyan nyilvános csoportokba írkált be. Magánügy, felőlem azt csinál, amit akar, de ne kelljen már ezt nekem látom baszki. Letiltottam a francba.
márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
35%

Aki szerint jól teszi, az azt is remélem megosztja magáról a Facebookon, hogy milyet sz*rt.


Legalább intézd úgy, hogy ne lássa mindenki, mert az ilyesmi kiváló anyag arra, hogy lejárassanak.


Egyetértek kérdező vagy nincs szégyenérzet vagy csak ennyire intelligens ez a személy, mint amilyennek gondolod.

márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak fogalma sincs, hogy működik a facebook. Millió olyat látok, amikor például idősebb emberek azt hiszik, azt ismerősüknek írnak, közben mondjuk egy eseményhez, vagy egy tematikus csoportba. Teljesen oda nem való dolgot, tehát mondjuk egy zöldség gyümölcs árus oldalára kiírják, hogy "Szia Marikám, most jövök az orvostól kiújult az isiászom. Finom volt a süti, szombaton 7-kor érkezünk." Csak pislog az ember.
márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!