Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A külföldi nőknek miért jön...

A külföldi nőknek miért jön be a normális stílusom, a magyar nőknek meg nem?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen sok francia és német meg pár szlovák fiatal nő dolgozik és azt érzem hogy eléggé bejön nekik a kedves normális stílusom. Magyar nőknek meg ez a bunkó stílus fekszik ahogy látom. Sok kollégám kavar magyar nőkkel itt és ők is mondják hogy parasztnak kell lenni ennyi a titok. Most ez valóban így van?

32F


márc. 11. 16:12
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
77%
Én is ezt tapasztaltam haver sajnos így van valóban
márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Ismerkedj máshol. Azt hiszed, hogy most mondtál valami nagyot? Tévedsz. Nem minden nő ilyen.
márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Külföldi nők próbálnak mindenkivel kedvesek lenni, beilleszkedni, idegen terepen vannak, csak felmérik a helyzeteket + a nyugati országokban eleve nagyobb kultúrája van a kamu udvariasságnak, ettől még a fejükben ki tudja, mit gondolnak.

A keletebbi népek, köztük mi is, sokkal őszintébbek vagyunk a negatív véleményünk kimutatásában is. Nyugatról jön a PC is, itthon simán ledagadtozod a kollégádat nyilvánosan, USÁban meg kirúgnak bullying miatt. Ami másnak bunkóság, az sokaknak nem az. Sokan a lazaságot is bunkóságnak értelmezik, főleg azok, akiket elnyomtak kiskorukban, nem érzékelitek, hogy ez vicc, és az adott férfi nem tapló valójában a nővel.

márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Am az a vicc az internetben, pláne ha több nyelvet is beszélsz, hogy látod hogy a különböző nemzetek férfiai mennyire rühellik a saját nőiket.

Az internet angol oldalán azt látod hogy az angol nőket ronda femináciknak tartják az angol férfiak, míg a Kelet európai nőket kezeseknek tartják, akiket még nem rontott meg a feminizmus.

Francia férfiaktól olvastam hogy a francia nők frigidek és kapzsik, és mennyivel jobbak az azsiai nők.

A német férfiak szintén leszólják a német nőket, nehéz velük randizni csúnyák, stb.

A magyar férfiak mentalitását a magyar nőkkel szemben pedig nem kell bemutatni gondolom senkinek (kész szörnyetegek vagyunk külsőre is és belsőre is lol)

Nézz szét redditen. Az az oldal "aranybánya" ilyen szempontból...


Amúgy nemzetiségtől függetlenül valamiért minden pasi azt hiszi hogy ő csak azért nem kell a nőknek, mert ő túúúl jóóó!! Egy hiba sincs bennetek, kivéve az, hogy nem bsztok le néha egy pofont a nőknek, de még csak nem is bántalmazzátok őket érzelmileg :(

Ez pedig HÁTRÁNY!! :( Bezzeg ha csak egy kicsit rosszabb emberek lennétek, és lenne bennetek csak egy hiba is, akkor életetek végéig úszhatnátok a pnában :(

😅


Nem tudom milyen választ vársz kérdező. Szerintem nem is vársz semmilyen választ, csak panaszkodni akartál😅

Randizz ezekkel a kolléganőiddel, vagy nem tudom. Oldd meg.

márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ezért is adtam fel a magyar nőkkel való ismerkedést, legalja az összes. Majd ha oda jutok hogy kikerülök külföldre valami úton-módon, akkor majd ott ismerkedek, kint a nők is normálisabbak.
márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4# Ja, közben itthon is tombol a feminizumus szerencsére bőven. Itthon meg az ázsiai nőket istenítik, hogy ott még normálisak a nők. (Miközben Dél-Korea épp kihal, mert a nők nem hajlandóak a suttyó férfijaikkal randizni.😃)


Talán annyi igaz, hogy keleten még kicsit több nő van, aki vállalná a tradwife szerepet, HA a férfi tud provider lenni, ami lehet, hogy egy nyugatinak jobban megy, ha van jó munkája, fizetése. De egy csöves nyugatival egy magyar nő se fog klasszikus asszonyosat játszani.

márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Keletiek olyanok mint a robotok. Nekem volt kínai barátnőm, aranyosak de valahogy nem annyira vonzanak már. Tegnap megkért egy francia lány hogy el tudom e vinni a metróig. Full kedves volt. Most beleraktátok a bogarat a fülembe hogy akkor lehet nála is csak felszínes volt ez az egész? :)))
márc. 11. 17:26
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
7# Nem tudjuk, mi jár a fejében. Ezt te tudod kideríteni. De az tény, hogy nyugaton az emberek igyekszenek kedvesek lenni egymással, ha nincs kimondott indokuk az ellenkezőjére.
márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nekünk magyaroknak, nőknek és férfiaknak, fura, hogy az emberek nem gexhik egymással. Megszoktuk, hogy ha valaki megszólít, akar valamit.


Nekem az volt a kultúrsokk Európán belül, hogy az emberek akkor is kedvesek egymással, ha nem akarnak semmit tőled.


Ezek a nők csak simán kedvesek mindenkivel. Ők nem tudják, hogy te a kedvességükről azt feltételezed, hogy "bejön nekik a stílusod".

márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!