Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire valtoztatná meg a...

Mennyire valtoztatná meg a korulottem levok eletet ha megtudnak,hogy nagyobb osszeget kapartam ossze az evek alatt a bitcoinbol? Mennyire neznenek utana "malacperselynek"?

Figyelt kérdés
Mennyire befolyasolna pozitiv iranyba ha tamogatnam oket? Pl kifizetett jelzalog,vagy autorészlet.
márc. 11. 16:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Ahol eddig olvastam,mindnki azt javasolta,hogy NE oszd eg senkivel sem ha nyertel. Gyerekeddel azert mert utana belustul,mert minek torje magat ha minden megvan. Rokonoknak, baratoknak sem mert utana csak "malacperselynek" fognak nezni es elvarjak,hogy fizesd ki helyettuk,mert neked az "semmi"
márc. 11. 16:40
 2/9 anonim ***** válasza:

Igazság van benne. De ha van gyereked, akkor férjed is. Neki elmondhatod a pénzügyeidet, hisz közös a vagyonotok. A gyerekeknek meg azért sem, mert ha kicsik még, akkor könnyen eldicsekedhetnek, hogy van ennyi meg annyi pénzünk. Az meg sosem jó.

De ha van egy megbízható rokonod, akiről tudod, nem használna "malacperselynek", akkor neki elmondhatod. Azért csak van ilyen rokonod, ha nincs, elég gáz lehet neked.

márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mennyi az a nagyobb összeg pl 100m az 2-3 db panel pösten , ezért mondhatod hogy 100m bányásztam vagy kereskedtem de már eli is költöttem lakásokra ezért adni sem tudok még ha akarnék sem . ha leadóztad akkor elmondhatod de ha nem akkor én csendben lennék
márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3# Szerintem inkább ne hazudjon.

Hisz, akkor meg megakarják majd nézni a lakását, vagy ideiglenesen elkérni, hogy beköltözzenek. Na akkor mit mond? Eladta? Akkor ugyanott tartunk, hogy a pénzt kérik, vagy kiabálnak vele, hogy akkor minek vette meg.


2-es voltam.

márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"vagy ideiglenesen elkérni, hogy beköltözzenek." ki van adva
márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5# Attól még mondhatják, hogy mutasd meg, plusz olyan nincs hogy egy lakás Pesten mindig ki legyen adva. A tulaj odamehet azért, ezt pedig kihasználná a család, hogy megnézze. Ami nincs.
márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jo reggelt,

Termeszetesen ingatlanba valo befektetes a legjobb megoldas. Hiszen az emebreknek mindig kell lakni valahol. Vannak erre szakosodott cegek,hogy X szazalek elleneben mindent elinteznek. Foglalkozni sem kell vele. Van lakasom es ki van adva. Pff, ennyi kb. Nem jarkalnanak oda rokonok (nagy valoszinuseggel).

" ideiglenesen elkérni, hogy beköltözzenek".. szóba sem johet. Ha pl ugy adna az elet,hogy kell egy hetvegere, oke menjenek mert Pl Debrecenbol Sopronba nem 2 ora az út. De hogy eletvitelszeruen,rokonnak sem ingyen. Kedvezmenyes áron,de nem ingyen. Szerintem amit ingyen kapnak azt nem ertekelik ugy,nem vigyaznak ra. De ez csak az en gondolatom.

Meg egy gondolat. Akivel kozos kasszan vagyok, mondjuk a felesegem. Termeszetesen vele mindent megbeszelnék. de nem irogatnam ki fb-ra meg vennek draga autokat meg bokavastag arany nyaklancba sem viritanek a fb-n.

Ingatlanba fektetni, az johet.

márc. 12. 08:26
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyenlore meg varok, meg jon a felezes is. Aztan eldontom,hogy hova tovabb.
márc. 12. 08:28
 9/9 anonim válasza:

Inszol-szoros értelmében senkinek se mondanám el. Élnek szerény életet, ennék minden finomat, de azért utána járnék hogy hogyan egyek úgy hogy hogy ne essek mértéktelenségbe és ne hízzak el...

Vendéged átlagos autót amit első osztályú alapotban tartanék, átlagos lakás vagy ház szoval jól élnék, de nem feltűnősködnék, nem esnék értelmetlen túlzásokba.

márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!