Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan írnátok fél ezt a...

Hogyan írnátok fél ezt a célkitűzés listátokra?

Figyelt kérdés

Szóval eddig eléggé megvoltam a szobámban, filmezés, stb.

De szeretnék gyakrabban eljárni olyan rendezvényekre, eseményekre, ahol új embereket ismerhetek meg, anno nem a négy fal között gubbasztani.

Ti ezt hogy írnátok fel mint célkitűzést?



márc. 12. 13:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
elfelejtetted bekapcsolni az univerzális fordítót
márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%

16:27


Én meg az olyan debileket utálom akik nem tudják értelmezni a hasznos válaszokat. Itt egyedül veled a baj, hogy nem veszed észre, hogy a hozzáállásoddal van a baj. Kepesztetsz itt mint valami aberrált. Nem terveket kell készíteni és jegyzetelni, hanem megemelni a seggedet! Ember, vagy megmozdulsz vagy nem. Nehogy már a hülye ossza az észt nekem aki a kisszobájában veri a pöcsét! De ne aggódj, biztos jön valaki aki olyat fog írni ami tetszik és bizonyára "okosabb", addig is jó rohadást kívánok a kisszobában!

márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Már kaptam rendes válaszokat.

Sajnálom hogy buta vagy utolsó, de fel a fejjel. :)

márc. 12. 18:29
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
debil vagy kicsit, ugye?
márc. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!