Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha depresszió és nyugtató...

Ha depresszió és nyugtató szedés miatt nagyon csúnyán elkezdtem öregedni, az még visszafordítható vagy ezek után csak még rosszabb lesz, ha közben még 30 is lettem?

Figyelt kérdés

Kérlek ismeretlenül is írjatok valamit külső szemmel, mert kezdek megorulni…

Sajnos tavaly decemberben lettem 31 éves…

Az elmúlt 3-4 évre nem nagyon emlékszem, kiesik mert annyira sok minden rossz összejött egyszerre…


Mivel a kulsommel kapcsolatos volt a munkám, ezért mindig is rettegtem már a 30tol is, de pár éve sosem gondoltam volna hogy a covid miatti pszichózisban leszek majd 30…


Van hogy hetekig tükörbe sem nézek, de most megtettem és olyan mintha az elmúlt 4 évben oregedtem volna 15 évet

Hulla sápadt vagyok, szemem alatt karikák, a mosoly rancom egyre mélyebb és jönnek a vékony ráncok.

Valamint egyértelműen ereszkedik meg a borom pont a “pofi” részen…


Nyilván 31 évesen már kellene a botox, feltöltés, drága kozmetikai kezelés, drága krém, amit pár éve még meg is tudtam venni, de sajnos most annyira le vagyok égve, hogy normális kajára sem telik

Itthon lakom szülőnél és napi egyszer tudok enni vmi nagyon egyszerű dolgot(krumpli, rizs, tojás)

Nulla forintom van bármilyen öregedésgátló szerre…

Lehetséges hogy a xanax miatt is öregszem ennyire már vagy a depresszió és pánikrohamok miatt?


Pénz nélkül mit tehetnek hogy segítsek ezen?

Kb ezt kell elképzelni:


[link]


Ebből


[link]


Ez

Ilyen leépülés….


Enélkül is szuicid vagyok, mit tegyek?


(Igen nagyon hiú vagyok és modell voltam, nem tudok másképp gondolkodni)



márc. 12. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem a gyógyszer miatt "öregszel", hanem a depresszió miatt. Arra antidepresszánst kéne szedni, nem xanaxot. Keress munkát (és pénzt). És járj pszichoterápiára. Az élet változik, a tested is, ezzel meg kell békélni.
márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Keress TB alapon pszichoterápiát a lakóhelyed közelében.

Amíg a lelked nincs rendben, SOHA nem fogod visszakapni a régi arcodat. Ez tuti. Szépségiparban dolgozom, borzalom, ami a nőkben zajlik.

márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Amúgy én gyakran voltam depressziós életem során,szedtem különböző gyógyszereket is,volt,hogy kemèny gyógyszerfüggő voltam.Drogoztam is,aztán ittam is meg mindent….34 éves vagyok ès 26-29-nek néznek.Igaz volt egy kis feltöltés meg botox,de nem 30 èvesen.

Én is hiú voltam mindig,ès nyilvàn voltak időszakaim mikor nagyon le voltam ègve.Amit én javasolnék: gyógytea,gyógynövények külsőleg is meg belsőleg is.Minél több sèta meg víz.Könnyű sport,youtubon is vannak,ingyenes.

márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Férfiként mondom, a két képen a különbség számomra az hogy az egyiken ott a smink, és beállított kép profi fotós által. A másik meg egy smink nélkül, otthon lőtt kép.
márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem nézel ki öregebbnek. Mit szóljak én. Én nem szedek gyógyszert. Mégis 36 évesen +10 évvel idősebbnek néz ki arcom.
márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Én is azt tapasztalom, hogy akinek lelkileg vanna gondjai, azok amiatt változnak fizikailag. Egyik egyetemi társam full depressziós lett huszonévesen, 1,5 év után rossz volt ránézni, most házas, gyerekei vannak, teljesen megfiatalodott.
márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Ideje keresni más munkát, amiből meg tudsz élni. Fiatalodni nem fogsz.
márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Őszintén megmondom, sosem voltam depresszív, sosem szedtem gyógyszert, májusban töltöm a 31-et, és minden kencefice, kozmetikus ellenére látszik rajtam. Nekem is kezd elmélyülni a száj melletti rész, ahol kezdődik a pofim, a szemem mellett nevetve már vannak szarkalábak, és korrektor nélkül ki nem tenném a lábam a házból.

Van, aki hirtelen öregszik, van aki, korán. Van, aki későn és lassan.

Tudom, hogy a lelkiállapotot is tükrözheti a külső, de 30 felett még a boldog, egészséges embereknél is előjönnek a ráncok, karikák stb.

Először gyógyulásba fektesd az energiád, majd pénzszerzésbe, s akkor a külsődön is segíthetsz. Bár szerintem a ráncok nem csúnyítanak. Én is csak magamon utálom őket.

márc. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Valamennyire jobban nézel ki, ha leállsz a gyógyszerekkel, ez olyan, amint amikor valaki leszokik a drogról vagy alkoholról, de azért 100%-os eredményt ne várj. Ha a stressz is rányomta a bélyegét az arcodra, akkor már csak a ráncfelvarrás segíthet.
márc. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Aleksandra27 válasza:
Szükséges az egész test átfogó vizsgálata. Lehet, hogy a depresszió oka nem csak a mentális, hanem a testi állapot is.
márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!