Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem megy el időben pszicho...

Aki nem megy el időben pszichológushoz annak a gondjai később visszafordíthatatlanná válik?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van valaki akinek vannak kezdetleges kiújuló lelki problémái amely szakaszosan tör rá.


Ha nem keres fel valaki ezzel szakembert, pedig szüksége lenne rá akkor ez képes annyira lelki nyomorékká tenni felnőtt korára, hogy a problémája egyre visszafordíthatatlanabb és a szenvedés akár halálba is torkollhat?



Tehát mint egy daganat. Először nagyon pici, tünetmentes, aztán később ahogy nagyobbodik egyre erősebbek a tünetek, majd a végstádiumban annyira elárasztja, hogy már képtelen tovább küzdeni.


Egy enyhe, fiatalkori depresszió fajulhat ide?



2021. márc. 1. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nincs visszafordíthatatlan lelki gond, ahogy a daganatok nagyrésze sem az. A depresszió meg főleg nem az.
2021. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nincs visszafordíthatatlan, de minél tovább húzod, annál hosszabb lesz a kigyógyulás...
2021. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, csak én jártam rossz szakemberekhez, de nekem nem sokat segített, nem is beszélve az anyagi részéről, ellenben a környezetváltás, új hobbi, új barátok igen. 5 éve tünetmentes vagyok. Amúgy végstádiumos rákból is van visszaút, nagymamám a példa rá. :)
2021. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 Tényleg? 😁


Ezt öröm volt végigolvasni :))

Remélem akkor majd a környezet változás nálam is meghozza a gyümölcsöt


Nagymamádnak pedig jó egészséget kívánok! Kiváló őrangyala lehet. :)

2021. márc. 1. 12:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg, hogy higgyél magadban! Tudom, közhelyek, de ez az igazság. Már az is önmagában nagy dolog, hogy egyáltalán elgondolkodsz ezen. :)
2021. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!