Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek egy unalmas, már...

Mit tegyek egy unalmas, már kb. visszafordíthatatlan élettel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A mai nap lett elegem ebből az életből, és szeretnék rajta változtatni, de nem tudom hogyan. Leírom a történetem, remélem lesz aki elolvassa, aki megteszi és tud válaszolni, annak nagyon köszönöm. 16/f vagyok, aki egy szegény családban él egy olyan városban, ahol semmi szórakozás nincs és senki nem ismer senkit. Már ált. iskolában beköszöntött hozzám a magány, mert kiközösítettek. Konkrétan 8 évig szüntelen terrorban éltem. 2012-től depresszióba estem, majdnem öngyilkos lettem, mert semmim nem volt. Ekkor estem az internet csapdájába. Onnan teljesen kocka életet éltem, nem ismertem a kinti világot, a nyarakat a gép előtt töltöttem. Ekkor nagyon meg is híztam, van rajtam 40 kg fölösleg. Jött a gimi, azt hittem jobb lesz, de nem, mert messze jártam be Budapestre és elit gimibe, mert jó tanuló voltam egy gyenge ált. suliban, és felvettek oda. Onnan eljöttem a saját városomba tanulni, de nem lett sokkal jobb. Lett pár barátom de sajnos mint mindenki ebben a városban, kockák. A régebbi barátaim, akiket még az ált. suliban innen-onnan szedegettem össze, most normálisakká váltak, és velük próbálom felvenni a kapcsolatot, de mindhiába, mert mindig visszautasítanak valami miatt, hogy találkozzunk, bár tudom hogy hazudnak, mert kockák ők is. (ma is próbáltam 4 embernél, mindhiába) Hobbim nincs, céljaim nincsenek. Egész napom abból áll hogy suli, hazajövök, eszek, gépezek és alszom, a hétvégék/szünetek felkelek, gépezek, eszek, alszok. Nem tudok edzésre vagy valahova elmenni, mert nincs pénze a szüleimnek, kajára is épphogy. Nagyon féltenek, munkába nem engednek el, régebben pedig azért nem engedtek el biciklizni például, amikor az ált. sulis emberek adtak egy esélyt nekem, mert a szüleim utálják, ha vannak barátaim, ezért sose voltak, nem támogattak ebbe, sőt. Semmi ötletem nincs már, mert ha kimegyek a parkba az vagy üres, vagy csak visszautasításokat kapok, mert kövér vagyok vagy mert csak ilyenek a városomba lakók. Köszönöm ha elolvastad.

2016. máj. 14. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj mit jelent a 40 kg súlyfelesleg?


Úgy értem milyen magas vagy és akkora magassághoz hány kg vagy?


Csak úgy elsőre ez érdekelne...


16 éves vagy?

2016. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
180 cm vagyok és 95 kilógramm vagyok. Igen 16 éves vagyok.
2016. máj. 14. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondoltam valami ilyesmi lesz... he


180 - 95 kg, az miért 40 kg felesleg?


Én is 180 vagyok, 80 kg, és szerintem nem vagyok kövér.


Szerintem rajtad olyan 15-20 kg felesleg van. Lehet más mást mond.

2016. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Csak bele-bele olvasgattam, így csak a fő kérdésedre válaszolok:

Mindig van idő fordítani az életen. Soha nem késő semmi.


Faterom testvére 30-45 éves kora között egy alkoholista senki volt. Nem volt senkije és semmije. Aztán megismert egy nőt, elvette feleségül és azóta megszületett a kisfia is. Van rendes állása és boldog.


Te még 16 éves vagy, előtted az egész élet. Sok olyan ismerősöm van, akinek borzalmas szülei voltak és mégis talpra állt. Lassan felnőtt leszel és kinyílik előtted a világ, csak tudnod kell élni a lehetőségekkel.


Fel a fejjel.


25/F

2016. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"szüleim utálják, ha vannak barátaim, ezért sose voltak, nem támogattak ebbe"

Aha... Oké...


Ha vannak még érzelmi illetve bármiféle problémáid, írj rám s segítek kezelni őket.


Én lassan 1 éve úgy karatézok, ki megyek és magamnak tartok edzést. Ilyet tudsz is csinálni vagy hasonlókat s egészségben is segít.


Menny át haverjaidhoz s rángasd ki személyesen.

Ha értelmesek lennének, tudnátok filozofálni, nagyon mélyeket beszélgetni.

Így sajna csak várakozást és nyitottságot tudok tanácsolni míg nem találsz megfelelő embereket.

2016. máj. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, összekaptam magam és sikerült egy embert becserkészni tegnapra, jól el is voltunk :D Elmentünk a többi haverhoz kiráncigálni őket de ők csak káromkodva ( a jó kva anyánkat) elküldtek, hogy hagyjuk kockulni :\
2016. máj. 16. 10:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha már erre jártál és nem mondjuk a facen kerested az életed értelmét, az önigazolást, bizonyosan nem vagy elveszve!


Keress!

Edzd a szellemed: filozofálj, írj, rajzolj, szoborkodj:), fotózz, filmezz, zenélj! És nézd meg mások mit alkottak!

Edzd a tested: fuss, kerékpározz, kirándulj! És nézd meg mások mit csinálnak!

Hiszen annyi minden van amihez nem kell más csak idő!


(Mellesleg a kockaságnak is megvannak az előnyei, nem tudnak könnyedén arrébb lökni:)

2016. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!