Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szeressem meg a munkám?

Hogy szeressem meg a munkám?

Figyelt kérdés
márc. 14. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Sehogy. A szeretet vagy van, vagy nincs. Nem lehet erőltetni.

Válts. Valamiben biztosan jó vagy.

márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A szocializmusban úgy szerettem meg még az amúgy unalmas vagy nem tetsző munkát is, hogy aki jól és sokat dolgozott az országért, azt a nép az elitjének tekintette minden téren.

De a rendszerváltás óta ez már nem működik, hisz furcsa elit vette át a hatalmat. Például akik közpénzből gazdagodnak. Vagy akik szétlopkodták az állami vagyont.

Ezért a tapasztalatom szerint napjainkban még az amúgy szeretett munkát is megutáltatták velünk.

márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
A gondolataid által el tudod viselni, de meg nem fogod szeretni. A pozitív dolgokat emeled ki a gondolataidban, ha felbukkan egy negatív gondolat és vele az érzés, akkor kicseréled. Én így szoktam. Bár ez valahol önbecsapás, de amíg nincs más, addig ez marad.
márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Fejtsd már ki részletesebben! Mért nem írod ki rendesen azt, amire kíváncsi vagy?
márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen munkáról van szó?
márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Munkakör vagy munkahely?

Én a munkámat alapvetően szeretem, a munkahelyem is kb.

Mindig megpróbálom mindkettőnek a jó oldalait nézni.

Ha valamelyikben nem látsz több jót, mint rosszat, akkor váltani kell.

márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Simán lehet nézőpontot váltani.

Ugy is be lehet menni reggelente hogy utálok mindent mindenkit és a lista a fejedben hogy miért

Meg úgy is hogy imádok mjndent és mindenkit és erről is a lista a fejedben.


A tarsadalom tükörkép amugyis. Ha vkihez fapofával utálattal szólok kerülöm utálom az is utálni fog, ha vkivel tündér vagyok törődöm vele eloszlatom a frusztrációit, akkor meg mosolyt kapok.



Igazábol döntés kérdése.

márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!