Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerektől kérdezik,hogy mi...

Gyerektől kérdezik,hogy mi akar lenni ha felnő? Csípőből a válasz,hogy youtuber. Ez csak szerintem felháborító?

Figyelt kérdés
Továbbra sem tartom rendes munkának. Főleg azokat ítelem el, akik befolyásoljak is a fiatalokat. Szerintem szomorú,hogy ezekre ennyi kereslet van. ahelyett,hogy játszanának, azt nezik ahogy mas jatszik es kommenteli a játékot. Ennel unalmasabb dolgot keresve sem lehet talalni. Es a mai fiatalok ez mar annyira termeszetes,hogy fel sem tunik.
márc. 14. 11:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
39%

Mert hüly*k.

Egy szakmát ha kitanúlnának, sose lenne anyagi gondjaik.

De gondolom náluk már ciki szakmát tanúlni, vagy a net átmosta az agyukat, és azt hiszik milliárdosok lesznek.

márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi erővel mi értelme van a Forma-1 közvetítéseknek? Vagy bármelyik sportnak?
márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
24%
Mi közöd hozzá, hogy ki miből él? Es ha olyan youtuber lesz, aki oktató videókat gyárt, értelmes tartalmat? :D Nem csak trash tartalom létezik ám, okostojás.
márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 Szikszai.B ***** válasza:

"Sokkal inkabb haszontalannak tartom."


Napokig lehetne sorolni azokat a dolgokat, amik úgymond haszontalanok, mégis nagyon sokan csinálják, fogyasztják. Egyébként a szórakoztatóiparnak sosem az volt a célja, hogy hasznos legyen, hanem hogy szórakoztasson.

márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek sokszor kapnak ilyen kérdést, válaszolnak rá, de sokszor azt sem tudják még, hogy az adott szakma, hivatás miből is áll, mivel jár. Szóval nem kell ezt ennyire komolyan venni. Az "én időmben" (20 éve), ugyanerre az volt legtöbbünk válasza, hogy tanár, rendőr, tűzoltós, űrhajós, színész(nő), énekes(nő), autóversenyző.


Most ezek számítanak felkapottnak, valamelyest újnak, nekik meg tetszik, sok helyről szembe is jön velük, úgyhogy nem csoda, hogy ez a válaszuk.

márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
Majd rájönnek...
márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
44%
A mai köllykök ilyenek.
márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy nem minden youtuber gameplayt tölt fel? :D
márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
31%
A gyerekeknek vannak bugyuta képzelgéseik az egy dolog, viszont az itteni kommentek, amik realisztikus, bárki számára megvalósítható célként tekintenek a youtuberkedésre, már aggasztóak. Zárkózzunk fel, emberek!!!
márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan ...


Tegye a szívére a kezét mindenki, és vallja be őszintén, hogy gyerekként senki sem arról álmodozott, hogy milyen de jó lesz majd 3 műszakban dolgozni a gyárban.


35 éves vagyok, de a mai napig szoktam álmodozni, hogy milyen lenne F1-es pilótának, vagy rocksztárnak lenni.

márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!