Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet, lánynak érzem magam...

Lehet, lánynak érzem magam inkább és nem fiúnak, többször is be szoktam öltözni lány ruhába, amikor senki sem lát, még csak gimis vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

#Fiú lány akar lenni
febr. 25. 21:26
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
26%
Ne parázz és ne tulajdoníts ennek túl nagy jelentőséget, csak simán ismerkedj önmagaddal és főleg az érzéseiddel.
febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
9%

Óvatosan a gyakorin ilyennel.


18 éve korodig úgy se tudsz szakemberhez menni vele. Nyugodtam lány módolj otthon. Ne félj tőle. "Dolgozzál benne" ha lehetséges. Egyetem meg senkit se fog érdekelni, ha pláne kolis leszel. Magabiztos vagy akkor kamaszlány szorongásait vannak. Értsd szexualizációtól félsz.


Ha akarsz beszélhetsz transzokkal. Vannak safe space-ek autentikus beszélkedéshez. Vannak civil szervezetek, akiket felhivhatsz.


Milyen médiát fogyasztas? Sok gender bender, akkor érdekel téged a téma.

febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
61%
Csak agyadra ment a farsang. De már vége. Tanulj inkább, azzal foglald el magad, ne az lmbtq-propagandával.
febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
55%
Ezek a mai fiatalok. :D
febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
60%
Hát jó... én meg holnaptól Magyarország miniszterelnökének érzem magam.
febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
67%

#2

Transzokkal inkább ne cseteljen, legalább is ne most, gimisként. Még a végén kiküldik valami külföldi gender klinikára ahol ki tudja mire beszélnék rá...

febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
78%
Arra vigyázz, hogy véletlenül se fotózzon le így senki. Mert ha a képed kikerul, többé nem lesz nyugtod.
febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
51%
Erre inkább nem mondok semmit, nem férne bele a mai szivárvány társadalomba :D
febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem a homoszexualitás kategóriába írod a hulladék kérdésed?
febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
34%
Büdös femboy
febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!