Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerektől kérdezik,hogy mi...

Gyerektől kérdezik,hogy mi akar lenni ha felnő? Csípőből a válasz,hogy youtuber. Ez csak szerintem felháborító?

Figyelt kérdés
Továbbra sem tartom rendes munkának. Főleg azokat ítelem el, akik befolyásoljak is a fiatalokat. Szerintem szomorú,hogy ezekre ennyi kereslet van. ahelyett,hogy játszanának, azt nezik ahogy mas jatszik es kommenteli a játékot. Ennel unalmasabb dolgot keresve sem lehet talalni. Es a mai fiatalok ez mar annyira termeszetes,hogy fel sem tunik.
márc. 14. 11:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
58%
40# Ne áltasd magad.. Irigy vagy, hogy valaki ilyen könnyen a hülyeségből is meg tud élni, amíg neked 12 órázva robotolnod kell egy gyárban. :)
márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 A kérdező kommentje:
..nem gyarban es nem 12 orat melozok es irigy sem vagyok. Talán te?
márc. 19. 12:00
 43/74 anonim ***** válasza:
59%
42# Miért baj az neked, hogy ki miből akar megélni? Miért fáj az neked, ha valaki Youtuber? Légy te is az, ha irigykedsz rájuk. Meglátod majd, hogy nem könnyű munka.
márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 A kérdező kommentje:
A tarsadalmi szint.... na az ami eltunik a sullyesztoben. de Te csak nezegest az ugato kisgyerekeket,ha az tesz boldogga. (minositeni ezutan sem foglak...)
márc. 19. 12:08
 45/74 anonim ***** válasza:
74%

44# Egyébként meg a videósokat sem szabad egy kalap alá venni, mert vannak, akik értékes, hasznos, vagy vicces tartalmakat gyártanak.

Pl Pottyondi Edina, Zshowtime, Paul Street, Fókuszcsoport stb.. Én elfogadom a kritikádat, csak akkor ne a 12 óra gyári robot legyen az egyedüli alternatíva, mert hogy az a munka "kézzel fogható". Mert igenis megalázó munka a nagy részük..

márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
50%

"Pl Pottyondi Edina,"


Hát ha mazochista lennék, boztos sokat nézném. Az elején még szimpatikus volt, de kb. akkor kezdett már fárasztó lenni, amikor levágatta a haját.


A fözös, házfelújítós, és pl. mühely videók (Taschner Garage, Dodor stb.) hasznosak.

márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 A kérdező kommentje:
A "Pottyantó Budina" példa utan,inkabb nem is mondok semmit...
márc. 19. 12:27
 48/74 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDD

Sírok...

márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
37%

#45 Most leszólod itt ezt a "megalázó" munkát, de a youtuberkedés a fiatalok számára egyenes út a gyári munkához. 1000ből jó ha 1 lesz sikeres, márpedig erre építeni nem realisztikus. Pont így marad hoppon az ember.


Az full oké, hogy youtubernek lenni igazából nagyon nagyon nehéz, és nem is csak gamerkedésből áll, de a gáz az, hogy a sikertelenség még így is szinte garantált.

A te érveid úgy hangzanak, mintha a lottó megnyeréséről beszélnél.

"miért akarod elvenni a gyerekek kedvét a lottózástól, miközben igenis sokan megnyerik? talán a gyári munka jobb?? arról álmodozni hogy szerencsés leszel és elviszed a főnyereményt, sokkal jobb terv, mint beállni a gyártósor mellé"


Nem látod az iróniát ebben? Nem látod, hogy ha az a fő terved, hogy szerencsés leszel, az egyenes út az olyan munkákig, amiket megvetsz?


(am rákerestem, és ironikus módon több magyar lottó nyertes volt az elmúlt 10 évben, mint ahány híres youtuber van az országban. a szerencsejáték realisztikusabb, mint ez a "karrier")

márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
74%

#47

Ritka proli dolog emberek nevén poénkodni, ugye tudod?

(Írom ezt úgy, hogy nem igazán szeretem Edina munkásságát én se.)

márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!