Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljon az ember, ha a...

Mit csináljon az ember, ha a szüleimnek soha nem voltam elég jó?

Figyelt kérdés
Középsuliban 4,4es átlagra sírtak, meg napokig alig szóltak hozzám. Most felnőtként is, miért csak ez a munkám, miért ennyi a fizetésem? Miért pihenek munka után, miért nem vállalok mellékállást. Mekkora szégyenbe hozztam a családot stb..
márc. 14. 12:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Költözz el. Leírták már egy párszor. Gondolod most más tanácsokat kapsz majd?
márc. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Ha dolgozol, akkor miért laksz együtt ilyen szülőkkel?

Húzz el egy albérletbe és délután annyit pihensz, amennyi jól esik.

De nem értem, hogy ez magadtól miért nem jut eszedbe.

márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Annak idején én elköltöztem az ilyen mérgező szülőktől. Ha kezdetben tovább folytatták, akkor ritkítottam a hazalátogatásokon. Végül úgy abba hagyták, hogy ha hippi csavargó lettem volna, még azt is helyeselték volna.
márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ez nagyon mérgezően hangzik. Olyan, mintha a saját hiányukat akarnák benned kipótolni. Nem ismerem őket, milyenek valójában, nem akarom mindig azt böfögni minden ilyen kérdés alá, hogy hanyagolja őket a kérdező. Megpróbálhatod még azt, hogy lefekteted a határaidat. Gondolom felőtt ember vagy. Neked is lehet tered, véleményed és saját életed, amibe nem szólhatnak már bele ilyen mértékben.
márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem azokat az embereket akiknek van pénze és megtehetnék, hogy elköltözzenek akár albérletbe de mégsem teszik meg. Tudod mit, szenvedjél!
márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Ezekről a problémákról ordít a megoldás: Ideje lenne leválni.
márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elköltöztem, minden kapcsolatot megszakítottam (mondjuk nálunk más fajta bántalmazás is volt) és kiépítettem egy szoros baráti kört támogató, normális emberekkel.
márc. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Most, hogy kielemezted magad, mit vársz? Mondjuk azt, hogy kész, egy életre el vagy cseszve?

Soha nem értettem, hogy ha valaki felismeri, hogy valami mérgező környezet torzította sokáig az önképét, akkor miért nem merít erőt ebből a felismerésből, miért vonzóbb benne maradni ebben.

márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Verd meg őket.
márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Semmit, én is ezt hallgattam egész életemben, minimálisra korlátoztam a kapcsolatot.
márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!