Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek rossz vagy jó...

Szerintetek rossz vagy jó érzés lesz amikor ellátogatok olyan helyre ahol régebben laktam?

Figyelt kérdés
Már évek óta tervezem, hogy ellátogassak oda, mert nagyon szerettem ott élni, sok emlék köt oda és folyton arra a helyre gondolok, szívesen vissza is költöznék, de nincs rá lehetőség. Az utóbbi időben ténylegesen rászántam magam, hogy elutazok oda. De most megijedtem, mert más lesz, mert már nem a miénk a ház, csak az utcáról fogom látni, nem ismerek már ott senkit, csak egy idegen leszek aki sétál az utcákon és félek, hogy még jobban elszomorodok. Tudom, hogy nyilván minden ember más és nem tudjátok , hogy én hogy fogom magam érezni. Viszont arra lennék kíváncsi, hogy amikor ellátogattatok olyan helyre ahol szerettetek lenni pl: régi lakhelyetek, vagy bármi olyan régi hely amihez szép emlék köt, de már nincs ott se házatok se ismerősötök hogy éreztétek magatokat?
márc. 14. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sok helyen laktam, mindenhová visszamentem és változó érzés volt, hogy melyik milyen volt. Semleges vagy öröm volt.
márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nosztalgikus volt, sose bántam meg.
márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz. Erről ez a szám jut az eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=i5h4zrOuwLU

márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem tenném,nekem rossz lenne.
márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!