Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit valasztanatok?

Mit valasztanatok?

Figyelt kérdés

Suliba jarok, es ez a felev mentalisan nagyon megterhelo, minden nap tiszta stressz vagyok.

De mar annyira nincs messze a majus vege.

Ti a helyemben mennetek egy olyan nyarimunkara, ahol ismertek mindenkit, nyugis, nincs tul sok munka, tehat nem kell megszakadni altalaban (lehet jobb lenne ilyen szempontbol egy stresszes felev utan)

vagy

Egy olyan helyre ami teljesen idegen, tobb a munka, de kb masfelszeres a fizetes az elsohoz kepest?


márc. 17. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első. Nekem a pénz nem minden. Ha a pénzt megtakarítom, és csak a szükségesre költök, akkor a havi fizetésből (vagy napi, nem tudom milyet kapnál), simán összejön egy jó kis összeg. Szóval inkább nyugalom, nem nyáron akarom tönkre tenni az idegrendszerem.
márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En is az elso fele huzok 😅 csak kicsit hulyenek is erzem magam, hogy keves a penz es megis odamegyek
márc. 17. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:

2# 1-es vagyok.

Nem vagy hülye. Sokk embernek választása sincs, mert így is, úgy is tönkre teszi az idegrendszerét. Neked legalább van, szóval az első a legjobb választás. Ne nyáron tedd tönkre az idegrendszered.

márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a megerositest😅
márc. 17. 12:12
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Olyan helyre, aminek több értelme van a jövőre nézve.

És az értelem alatt nem azt értem, hogy az őszi bulikban mennyi pia lesz.

márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyiknek sincs tobb "ertelme" mint a masiknak. Ez egy szezoni nyari munka.
márc. 17. 13:46
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg nem pialok.
márc. 17. 13:46
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
#6: Akkor keresnék egy olyat, aminek van
márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!