Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, fiúk, ti szoktatok...

Férfiak, fiúk, ti szoktatok sírni? Mennyit, mikor volt utoljára?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és alapvetően egyáltalán nem mondaná meg senki rólam külsőre hogy elég érzékeny vagyok, legalábbis tudok lenni. Sokáig nem sírtam, esetleg volt hogy visszatartottam, hisz a férfiak mégse sírnak. Ma viszont hazafelé éreztem hogy sokat segítene egy kis sírás egy sötét út melletti padon, leültem, 2 perc volt és nagyon jól esett…

Mikor sírtatok utoljára, milyen gyakran szoktatok, mi miatt, vagy esetleg már kinőttetek belőle?



márc. 17. 18:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán nem ciki.
márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Bár nem vagyok fiú, de azt gondolom, bárki, aki sír, nagyon helyesen teszi. Pont annyira jó módja a feszültségek kiadásának, mint öt kilométert futni. Nagyon egészséges dolog.
márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
De cuki vagy. Sirj amikor csak jól esik! De inkább legyél nagyon boldog mindig.
márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%

Mindig sírtam amikor kellett, akár társaságban is.

Nem szóltak meg emiatt mert nem egy rinyagép voltam.

Ha senki se látja, akkor is sírok, igénylem ha szarul vagyok!

márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Közel 30 évesen elég gyakran sírtam párkapcsolati problémák miatt emlékeim szerint. Azóta 15 év alatt egyszer - kétszer majdnem más okból.
márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%
Már nem sírok, egy bizonyos ponton túl nem fogsz tudni. Évek óta nem volt ilyen.
márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
szoktam sírni magánélti, párkapcsolati dolgok miatt, de csak itthon a szobámban
márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
Szoktam, ha valami olyan filmet nézek, ami meghat.
márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
48%
Három évig dolgoztam egy rossz munkahelyen, annyira kiakasztottak néha, hogy otthon sírtam tőlük.
márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
Én kicsiként sokat sírtam, de jó pár éve nem tudok már .. Ilyen szempontból kiégtem. Nem érint már meg úgy semmi. Maximum könnyezni tudok, ha elérzékenyülök valamin.
márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!