Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok sírni ? Szoktátok...

Szoktatok sírni ? Szoktátok magatokat elveszettnek érezni ? Hogy hiába dolgoztok, nincs értelme semminek ? Szoktátok magatokat csúnyának érezni , vagy hogy fáradtak vagytok és semmi sem sikerül ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 27. 14:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%

- Szoktatok sírni ? Igen.

- Szoktátok magatokat elveszettnek érezni ? Nem.

- Hogy hiába dolgoztok, nincs értelme semminek ? Nem.

- Szoktátok magatokat csúnyának érezni , vagy hogy fáradtak vagytok és semmi sem sikerül ? Nem.

2023. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%

#1 akkor minek sírsz? :'D

Kérdező, ezeket a mai világban szetintem elég sokan érzik.

2023. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Negatív gyakran vagyok, sírni nem szoktam, mert nem tudok.. bár sokszor van olyan érzésem, hogy "tudnék..." de végül mégse.
2023. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen! :D Sajnos néhány havonta mindig előjön, és olyankor hetekig rajtam is marad ez a hangulat, szemlélet.


Sírni már nem tudok rajta, mert már nem lep meg, nem tud felkavarni. Egyszerűen csak nyomaszt. Hogy dolgozni nincs értelme azt nyilván átlátom, és igen, engem is zavar. Maga az érzés hogy semmi rendelkezésem nincs az életem felett, mert bármit tehetek, egy adott szintnél tovább úgysem juthatok el, mert mesterségesen korlátozzák. Elveszettnek szintén gyakran érzem magam, amikor pofáraesek egy olyan területen, amiben hittem addig, és csúnyának is sokszor látom magam — bár ez inkább hangulatfüggő.

2023. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

#2

Érzéketlen tuskó.

Talán azért, mert hiányzik anyukám, akik 56 évesen meghalt 6 évvel ezelőtt 12 évig tartó daganatos betegsége miatt?

Ó bocsáss meg, ha nem azért rinyálok, mint ti.

2023. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
7%
Akkor talán kikéne jobban fejteni hogy miért sírsz mivel nem vagyok gondolatolvasó! Emmellett pedig részvétem.
2023. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#6

A megadott kérdésekre válaszoltam. Nem kell kifejteni, nem az volt a kérdés, hogy miért sírok. A feltett kérdések eldöntendő kérdések, tehát rájuk igennel vagy nemmel tudsz csak válaszolni.

Magyar nyelvtan.


Egyébként köszönöm.

2023. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván, de ettől független felesleges volt tuskózni :)
2023. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

#8

"#1 akkor minek sírsz? :'D"


Ezt az ironizálást minek vegyem akkor? Egyébként mi közöd hozzá, hogy ki miért sír? Magánügy. Attól még nem kell ilyen érzéketlennek lenned a másikkal. Csak visszanyalt a fagyi, ami látom, nem tetszik az egódnak.

2023. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
" nem azért rinyálok mint ti "
2023. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!