Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Okkal van kiakadva a környezet...

Okkal van kiakadva a környezetem rám?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm covidos. Meglátogattam egy kicsit segítettem ebben abban átbeszeltük h van stb. Maszkban végig voltunk. Erre az egész környezetem felelőtlennek tart. Nem értem az a baj ha vkin segítek?
márc. 17. 19:43
 1/7 Darius- ***** válasza:
90%
Fürodj le jól utána és törölj le mindent, amit megfogtál. Ha ez megtörtént, nem vagy felelőtlen . Jó dolog segíteni és nem követni a mai egocentrikus világ normáit.
márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan már. Rendes tőled, hogy meglátogattad. Még az egész kovid mizéria elején azt mondom, érthető hogy féltek az emberek. De már rég túl van haladva az egész.
márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
A coviddal már együtt kell élni, ez van.
márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
4 év telt el! Aki továbbra is fosik tőle, meg felelőtlennek tart, az éljen hermetikusan bezárva még minimum 4 évig.
márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
covid luffiban már csak a fanatikusak hisznek
márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van aki még hisz a kovidban?
márc. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rég átestünk rajta többször is. Be kéne fejezni a nagy rettegést.
márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!