Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb flex (menőzés)...

Mi a legnagyobb flex (menőzés) egy férfinak az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
márc. 18. 04:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Önigazolásból jeles :D


A sok pénz a menő. A sok nő nem hozza meg a pénzt, de fordítva már igen. A műveltség max az MTA-n menő, de ott fogadok nem úgy hívják, hogy "prof Kováts nagyon flex".

Celeb megint nem érdekel senkit, mert az még csóró lesz és pénzzel több és jobb nőket tud meghúzni.

A rekordok könyve meg gondolom azért került be, mert "kellett még egy pont".


Tehát PÉNZ.

márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"Aki sok nővel van együtt, ahhoz jobban vonzódnak a nők,"

"Én általában beszéltem, a többségről."


Tévedsz, ezt csak te és a hozzád hasonlók akarják így látni. Számomra visszataszító, hogy egy férfi képtelen megmaradni egy nő mellett és csak a farka után megy, hogy minél több trófeát összegyűjtsön. Kérdező, te is ezt az aljanépet képviseled.


Mindig is a hosszútávú kapcsolat híve voltam olyan férfival, aki nem kaszanova. Miért is? Mert tudom, hogy az ilyen nem fog az első konfliktus után lelépni egy másik csinos popsival.


Egyébként pedig, akinek sok nője van, az már nem fogja tudni úgy értékelni a legalapvetőbb érzéki dolgokat.


A többségről pedig nem tudsz nyilatkozni, mert nem volt több millió nővel kapcsolatod. Az, hogy ismersz pár tíz nőt, ebből nem lehet érdemi következtetést levonni.


A "flex" szót is csak az aljanép használja, csak szólok.

márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

"A többségről pedig nem tudsz nyilatkozni, mert nem volt több millió nővel kapcsolatod. Az, hogy ismersz pár tíz nőt, ebből nem lehet érdemi következtetést levonni."


Van elég támpontom ahhoz, hogy modellezzem a témát, és hiszek az igazamban. Egyébként sem zavar, hogy te nem értesz velem egyet.


"A "flex" szót is csak az aljanép használja, csak szólok."


Az nem baj, én szeretem az alja nép nyelvhasználatát. Ha eljutnék egy tekintélyesebb nyelvvizsgáig, szívesen használnám ott is az angol nyelv általad lenézett dialektusát, mert az én stílusomhoz közelebb áll, mint az irodalmi angol.

márc. 18. 14:06
 24/30 anonim ***** válasza:
56%

"Van elég támpontom ahhoz, hogy modellezzem a témát, és hiszek az igazamban. Egyébként sem zavar, hogy te nem értesz velem egyet."


Ó, de nagy képű valaki, de el vagy szállva magadtól. :D


Oké, higgy a saját igazadban, ami egyébként téves, de mindegy. Élj abban a tudatban, hogy neked van igazad.


Hát, itt már kapásból 2-en nem értettünk veled egyet, szóval nem értem, hogy akkor hogy lehet neked igazad. Ja, így látatlanban te biztos jobban látod a dolgokat. :D

márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
jav.: nagyképű...
márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Te voltál az, aki vitát kezdeményezett, én csak feltettem egy kérdést. Tény, hogy a világban flex, ha egy pasinak sok nője van. Ezért nem felejtette el senki Casanova-t sem. Az, hogy te a tényt vitatod, mert a te (és szociális köröd) erkölcsi nézeteidnek nem felel meg, már senkit sem érdekel. Az is tény, hogy azok a nők, akik az instára kihívó képeket tesznek ki, hatalmas (néhol milliós) követőtáborral rendelkeznek. Az, hogy ez valakinek nem tetszik, és szidják, lehordják mindennek őket, senkit sem érdekel. A tény az tény marad. Jen Selter mindig keresett lesz, a közel 14 milliós követőtáborával, akkor is, ha a GYIK-en az összes pasi azt írja, hogy neki nem kellene, mert nem jön be.
márc. 18. 14:53
 27/30 anonim ***** válasza:

"Az is tény, hogy azok a nők, akik az instára kihívó képeket tesznek ki, hatalmas (néhol milliós) követőtáborral rendelkeznek. Az, hogy ez valakinek nem tetszik, és szidják, lehordják mindennek őket, senkit sem érdekel."


K..rvák mindig is voltak, vannak és lesznek is. Addig, amig a hímneműek kíváncsiak ilyenre, addig lesz is rá kereslet.


Én nem vitát kezdeményeztem, csupán felvilágosítottalak, hogy nem jó a nézőpontod, amit annyira istenítesz. De hát, tudjuk, ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.


Attól, hogy van egy-két casanova, attól ők még NEM KÖVETENDŐ példák! Csak a magadfajta ösztönlényeknek azok, akik azt hiszik, hogy attól menők, ha több nőjük van.

márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Rendben, én viszont úgy vélem, hogy jó a nézőpontom.

Szóval túltárgyaltuk.


Még annyi megjegyzés, hogy kihívó és kihívó képek között is van különbség. Jen képei, aki hivatkoztam, nagyon igényesek. Rendben van a háttér, na meg ő maga lényegében sportember. Ezeket a képeket nem tudná akárki elkészíteni.

Nem az a szint, mint amikor bohóckodnak egyesek az interneten a bájaikkal. Üdv.

márc. 18. 15:12
 29/30 anonim ***** válasza:

(bocsi, a diskurzust, az előttem zajló vitát nem olvastam végig, de a kérdésre szeretnék így is válaszolni)


Általánosságban én is azt mondanám, hogy embere válogatja, illetve annak társasági köre, értékrendszere, hogy melyik számára "flex". Én a műveltséget mondom, a felsoroltak közül ez is tesz valakit (a leginkább) szimpatikussá számomra.

márc. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#29 a kérdezőnek meg valószínűleg 20 éves hülyegyerekekből áll a társasága, az alapján, hogy ő mit tart flexnek🤣
márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!