Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért panaszkodnak ennyien a...

Miért panaszkodnak ennyien a szüleikre?

Figyelt kérdés
Értem, hogy generációs különbség, tini lázadás, mások az emberek..., de mostanában túl sok ilyet hallok és olvasok (itt az oldalon is). Nyilván nem vagyunk tökéletesek, nekem is vannak történeteim, mint bárki másnak, én sem vagyok tökéletes, ahogy senki, de nem akarom őket bántani, mert szeretem őket,es nem akarok ítélkezni (főleg nem nyilvanosan az interneten).

márc. 18. 23:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugye az megvan, hogy nem lesznek hirtelen jobbak a szülők és róluk is majd így fognak velekedni?
márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
64%

#21


Azért nem.

Ma pl egy nő nem áll szóba olyan férfivel, aki nem tud bekapcsolni egy mosógépet pl.


Konkrétan rengeteg a szingli 30+os férfi.

Régen ezeknek mind családja volt.

Ma jobban meggondolja az ember csinál-e gyereket, és kivel!

márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
20,vagyis,mindenki hibás, csak te nem. Világos. A kérdés tipikus példája amit leirtál. A szülő, szakember... a hívás.
márc. 19. 14:23
 24/24 A kérdező kommentje:
22,de nem azért gondolja meg a többség, hogy vállal e gyereket, vagy sem, mert... Hanem mert ma neveletlen ék a gyerekek döntő többsége. És nem a 40-es korosztály nak vannak ma kicsinye, hanem a 20-30-asoknak.vagyis,az 50 éveseket hibáztatod. De me nem is lehet nevelni, mert ha ránézel, már lelkisérült lesz.
márc. 19. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!