Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elkerülhetetlen a teljes...

Elkerülhetetlen a teljes megsemmisülése az emberiségnek az újabb generációk miatt?

Figyelt kérdés

A neveletlen, interneten "szocializálódott" egyedek, a szülők már csak díszletnek vannak, ha egyáltalán nevelnek is valamit a kölkükön.

Bármilyen devianciával is éljen a csemete, simán kap róla pozitív visszaigazolást a neten, hogy remek, így élj, ezt csináld, akkor leszel szabad, boldog ember....


Igaz, hogy evvel kb csak pusztítod magad körül a környezeted is, szüleidet tönkreteszed, élj rendszertelenül, minél polgárpukkasztóbb módon.


Ha meg megállít az úton egy rendőr, így viselkedsz, és röhög rajtad a fél net:

https://www.youtube.com/watch?v=YHoIWzPJVRU&t=254s


Végén marad a net mint menekülési útvonal, egy 200 fős csoport a face-n, mert a fél város már rosszul van tőled, ha meglát az utcán...


márc. 19. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Tyúúúj, szerintem vedd be az antidepresszánsod. :D


Elárulom, hogy minden generáció más. Az ember meg alkalmazkodik. A fiatalabb generáció környezettudatosabb, mint az öregek.

35/N

márc. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

4 éves gyerek anyja vagyok. Van egykét olyan gyerek, akit ilyennek nevelnek, ahogy fent írtad,de a többség tényleg figyel még a gyerek fejlődésére szerencsére. Én benne mozgok a szülői körökben, ismerek családokat.

A gond a harmadik világban van, Afrika, India, stb., ahol tényleg nem tudni minek szülnek putriba kilencedik kölköt éhezni.

Én a gyerekemet empátiára, szeretetre, boldogságra tanítom, vigyázni kell a bolygónkra és arra, hogy a problémákat nem elsikálni, hanem megoldani kell. Hiszek benne, hogy még nincs minden veszve.

márc. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Gyerekekkel foglalkozom és látom, hogy tényleg nagy a baj. Aki nem hiszi, járjon utána.
márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Ismét eljőjött az elcsépelt "ezek a mai fiatalok..." duma.🤦‍♂️
márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet szidni a fiatalokat, de akkor azt se felejtsük el, hogy őket nevelték, vagy "nevelték" valakik, akik miatt lettek olyanok, amilyenek, sok esetben.
márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van tanár ismerősöm, és sokszor sírva megy haza. :(


Én a 80-as években voltam fiatal, nem hinném, hogy túl sokminden változott volna az interneten, telefonnyomkodáson kívül, de már hatalmas szabadsága van a fiatalságnak, és olyan, hogy fejlődjenek, tanuljanak erkölcsi, etikai szinten.....szinte nem létezik sajnos.

Ha rettenet módon neveletlen, rossz személyiségű....feltesz pár kérdést a neten, és fix, hogy talál pozitív megerősítést, hogy mindent jól csinál.


Nem igazán van ez így jól. :(

márc. 20. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!