Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ember életében elkerülhetet...

Az ember életében elkerülhetetlen a változás ? Mit gondoltok ? Szükségszerű, hogy felkavaródik az állóvíz ?

Figyelt kérdés
Ti hogyan viszonyultok a változáshoz? A ti életetekben inkább pozitív, vagy negatív dolgokat hozott ? Hogyan érintett benneteket ? Az állandóság jó, vagy rossz ?

2021. febr. 18. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elkerülhetetlen. Ha egy ideje minden ugyanúgy megy, akkor vagy jön valami ami mindent fejreállít, vagy én nem bírom tovább, ezt a valamit nem várom ki, és én kavarom fel az állóvizet.

A változásban van jó is meg rossz is, az állandóságban szintén. Attól függ mi állandó, és hogy a változás milyen irányú.

2021. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a ti életetekben hogy éltétek meg a változást ? Inkább pozitív, vagy negatív események kapcsolódnak hozzá ?
2021. febr. 18. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem elkerülhetetlen és az egyik legjobb dolog a világon, ez visz előre mindent. Engem pont a rutin, kiszámíthatóság és stabilitás öl meg, lassú méregnek tartom, szóval próbálom úgy alakítani az életem, hogy sose ragadjak bele egy mókuskerékbe sem. Rugalmas vagyok és néha től impulzív, de eddig bevált ez az életforma.
2021. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2

Talán inkább pozitív.

2021. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig van/kell változás, általában 7 évente változik az ember, de ezt a környezete, egy munkahely váltás, egy válás, stb. előrehozhatja.
2021. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!