Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltatok mar olyan elkerülhete...

Voltatok mar olyan elkerülhetetlen helyzetben hogy olyan emberekkel kellett egy esemenyen lennetek akikkel nem vagytok joban?

Figyelt kérdés
Hogyan birtatok ki? Hogyan lehet kizarni a gondolataimat hogy ne foglalkozzak veluk?
2021. júl. 14. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt és szimplán nem figyeltem rájuk, azokkal foglalkoztam akikkel jóban voltam, vagy azzal ami miatt ott voltam. Vagy már azon agyaltam mit tervezek azután, hogy ott végeztem, vagy ha nagyon ráértem, akkor akár a következő hetek programjain, teendőkön, célokon amiket kitűztem magamnak.
2021. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap a munkahelyemen. Belül ordítva sírok.
2021. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En a családom egy részével vagyok nagyon rossz viszonyban, évek óta nem tartjuk a kapcsolatot, még kb köszönni se köszönünk és most lesz egy közös keresztelő ahol ők is ott lesznek. Előre félek mert ők az erősebbek es tudják jól hogy tudnak bántani.
2021. júl. 14. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szinte állandóan ilyen szituba keveredek a munkahelyemen, talán tanítani akar ezzel a sors.

Állandóan személycsere váltogatás van, és nem éppen a "kedvenc kollégám" kategóriát fogom ki.

2021. júl. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!