Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állandóan izgatott/feszült...

Állandóan izgatott/feszült állapotban vagyok emberek társaságában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ismerkedni lányokkal egyáltalán nem megy, mert állandóan zavarban vagyok, remeg kezem lábam, és olyankor szekunder szégyenérzetem van és lelépek. Így vagyok az emberek társaságában is, legyen szó ismert, vagy nem ismert személyekről. Mit tegyek hogy felszabadult legyek? Mert mások szerint egyáltalán nem vagyok rossz társaság, ha éppen nem jön elő ez a kellemetlen érzés. 21F
márc. 19. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Menj el pszichológushoz,pszichiáterhez.
márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Számtalan dolog kiválthatja ezt. Abban biztos lehetsz, hogy ez egy következmény, szóval magát a kiváltó okot kell megkeresni, amiben egy szakember segíthet.
márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Gondold azt, hogy nincs különbség ember és ember közt, ők is ugyanolyan életet élnek, mint bárki más.
márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!