Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor neurotipikusokkal...

Amikor neurotipikusokkal kerülsz interakcióba akkor meg kell mutatni milyen laza, domináns és fhaszagyerek vagy, hogy elfogadjanak és jófejnek tartsanak?

Figyelt kérdés
Megfigyelésem szerint a neurotipikusoknál nagyon fontos szempont az, hogy mennyire vagy szórakoztató nagyarc. Minél kevésbé vagy az, annál valószínűbb, hogy nem fogadnak be, vagy ha már bent vagy akkor lecserélnek mint egy ruhadarabot, vagy akár házi kedvencet (ami önmagában tragikus).
márc. 19. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Már megint a napiincel?
márc. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1


Neurotipikus =/= incel.

Bármilyen kérdés ami nem tetszik =/= incelkérdés.

márc. 19. 10:40
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Te valamit nagyon benéztél. Ez nem a klasszikus neurotipikus, hanem a suttyó telepi/szakmunkás vagizós ivós/herbálozós hülyegyerek szint amiről te beszélsz, már bocs. Tény hogy ebben az országban egyre többen lesznek, de attól még nem ez a klasszikus neurotipikus, azért ne nézzük le őket.
márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3%

Neurotipikus =/= incel.

Így igaz.

Te viszont nagyon úgy néz ki, hogy a napiincel vagy. A kérdésed alapján.

márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Phoney ***** válasza:
37%

Te amúgy valami amatőr pszichiáter vagy, hogy megmondod másokról, "neurotipikusak" vagy nem? Neked a neurotipikus simán csak azt jelenti, hogy "nem pont az a fajta elmeroggyant, mint én", vagy "aki nem bírja elviselni a f***ságaimat", bár amúgy nagyban fogadnék rá, hogy saját magadat sem bírnád elviselni, ha kettő volna belőled, max. azt a mesebeli önmagadat, akinek képzeled magad.


És te egyébként mindenkit elfogadsz és "jófejnek" tartasz akkor is, ha egyébként az agyadra megy? Vagy mégis milyen jogon várod el ugyanezt másoktól, azon kívül, hogy belül egy 4 éves kisgyerek vagy, akinél ez még jogos elvárás?


Engem pl. az emberek nagy része jó esetben is legalább "furának" tart (sokszor azok is, akik szeretnek), mégsincs semmi gondom pl. a munkahelyi beilleszkedéssel, és ehhez nem kell erőlködnöm, nem kell megjátszanom magam, pedig olyan munkám van, hogy a legtöbb munkatárssal akad több-kevesebb dolgom. Érdekes, hogy engem elfogadnak a "neurotipikusok", miközben én egyébként nyilvánvalóan nem vagyok az.

márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3


Természetes, intellektuális képességekben eltérőek lehetnek ám szocializálódásban sok közös vonást mutatnak. A szórakoztató jellemző nagyon fontos szempont megfigyelésem szerint.

márc. 19. 11:03
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

neurotipikus: szitokszó, amit mama kicsi kedvencei használnak mindenkire, aki nem anyuci vagy az ápolónő, és nem nyalja ki a sggüket.

nem a normális emberek hibája sajnos, hogy te egy neveletlen, buta gyerek maradtál, mert anyád nem volt hajlandó embert nevelni belőled. picsoghatsz, de ez a világ nem azért van, hogy folyamat téged istenítsen.

márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!