Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudom, nem nagy ügy, de mi...

Tudom, nem nagy ügy, de mi lehet ennek a hátterében? (TikTok)

Figyelt kérdés

Van egy társaság TikTokon, akik időnként (hetente párszor) összegyűlnek egy-egy közös live erejéig beszélgetni. Nagyjából egy jó hónapja én is tagja vagyok eme közösségnek, néhány nappal ezelőtt viszont, ahogy beléptem és beköszöntem nekik, a házigazda (vagy egy moderátor) azonnal letiltott.

Pedig semmi okot nem adtam arra, hogy nehezteljenek rám, nem vesztem össze velük, vagy ilyesmi.

Lehetséges lenne esetleg, hogy valami internetes rosszakaróm mondott (hazudott) rólam ezt-azt számukra, és emiatt tiltottak le?


márc. 20. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meggondolták magukat és ezt így könnyebb mint megbeszélni. Hogy mi miatt azzal ne foglalkozz szerintem. Nem valami rendkívüli dolog amúgy sokan így működnek. Tudom szar érzés de ennyire nyomorékok.
márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, kedves első válaszoló. Tehát ne törődjek velük...
márc. 20. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kb egy hónapja beszélgettek, és erre ők mégis egy idegen rosszakaró hazugságát hinnék el rólad inkább minthogy esetleg jót feltételezzenek rólad, vagy megbeszéljék veled, akkor ezek után mindegy is a valós ok, valószínűleg amúgy sem kedveltek, és ürügynek használnák ezt fel hogy miért is tiltottak. De ilyen emberekkel miért is foglalkoznál, akik annyira gerinctelenek, hogy csak úgy tiltanak minden szó nélkül?
márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyetértek, második válaszoló.

Valóban megbeszélhették volna velem, de nem tették.

Esetleg ne írjak privátban az egyik tagnak, rákérdezve, hogy tulajdonképpen miért is tették ezt? Vagy hagyjam az egészet?

márc. 20. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Probalj a valosagba elni..
márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fingom sincs, mivel én nem vagyok benne a Tik-Tok világában ezért én ezt nem igazán érzem át. De sok helyen szimpla hang vagy mondanivaló alapján ignorálnak másokat. Mivel az ő kezükben van a gyeplő ezért megtehetik, hogy azt fogadják el ami nekik tetszik vagy ami kevésbé bántó számukra. Én pont ezért lettem például kitiltva több youtube csatiról mert épkézláb véleményeket foglaltam össze ami nyilván nem tetszett nekik, legyen itt szó a nagy megmondó rant vezérekről is.
márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
4. Hát ha szeretnéd, hogy biztosan szerencsétlen lúzernek tartsanak és még röhögjenek rajtad egy jót, akkor írj csak bátran.
márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!