Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van nálunk sok ennyire...

Miért van nálunk sok ennyire buta nő? Pedig a többségük elég jól nézne ki, bármit elérhetnének az életben! Mi állhat a jelenség hátterében?

Figyelt kérdés

Ismerősi körömben is akad pár, illetve közösségi oldalakon is rendszeresen látom őket. Csupa jól kinéző, szexi, legalább 7-8 pontos de van aki még fölötte. Fiatalok és gyönyörűek. Erre fogja magát, összejön valami világi nyomorékkal és addig teper a pasinál, amíg gyereke nem lesz tőle, meg akár rövid házasság is. Aztán persze szétmennek, általában pár hónap múlva, nagyritkán 1-2 év. De általában a gyerek születését sose várja be. Aztán hirtelen visszavált a nő az elkeseredett pasifogó praktikáiba pl faces képeken mindent kirakó pózolás 24/7, de már közel sem lesz olyan szép, plusz ott van a nyakában a teher is ami lerontja az esélyeit. Aztán általában alkalmi kapcsolatok legjobb esetben, de sokszor évekre egyedül marad, és nagyon gyorsan elhervad a szépség, néha szabályosan megcsúnyulnak pár év alatt, mindenféle szemét kapcsolatban. Jópár ilyet láttam már, elég durva hogy képesek emberek pár év alatt ennyire leépülni, na mindegy.

A kérdésem az hogy miből jöhet ez a jelenség? Igazából egyetlen jó döntést kéne meghozzanak egész életükben, és még azt sem sikerül nekik, holott genetikai lottó ötössel rendelkeznének! És tényleg csak annyit kéne jól bemérjenek, hogy kivel álljanak össze és kivel ne, kinek szűljenek és kinek ne! Nyugaton sokkal kevesebb a szép nő, ott a középszerűeket is sokszor a tenyerükön hordozzák a férfiak, az ilyen szépségekért meg sokan bármit megadnának. Tehát ha ésszel választanának, nem is lenne nehéz dolguk, és csodás és könnyű életük lehetne.

Miért olyan nehéz dolog ez? Mi állhat a jelenség hátterében? Ez régebben is így volt, vagy modern kori jelenség?



2023. máj. 20. 17:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%

Csupa csupa általánosítás az, amit írsz. Egyébként a gyermekkor, a neveltetés sokmindenre választ ad. Ezek a nők többnyire akikre Te gondolsz éheznek a szeretetre, a figyelemre és azonnal akarják.

Kompenzálják a külsőjükkel a belsőjüket. Hisz többnyire totál önbizalomhiányosak, nem találják a helyüket a világban. Így működik.

2023. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
27%
Az átlagos intelligenciájú emberek idióták. Férfiaknál nagyobb a szórás IQ szerint, tehát több a kiemelkedően intelligens, de több az értelmi fogyatékos is. Értelmesnek csak a kiemelkedően intelligens emberek nevezhetők, tehát nők között több a buta.
2023. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
30%
A szép emberek mentálisan a legegészségtelenebb emberek.
2023. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező: te kinek képzeled magad, hogy akár a nőket, akár a férfiakat külső alapján pontozgasd és minősítsd, te vagy a világ közepe aki mindent tud és "látja az igazságot"?
2023. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

4# Talán a kérdésre kellene válaszolni, próbálom megfejteni a jelenséget, hogy megérthessem. Ha neked a dacos hisztin és személyeskedésen kívül nem futja többre, akkor nem kell ideírni kötekedni, hanem lehet haladni tovább. Nyilván te is hasonló lehetsz mint akikről a kérdés szól, hatalmas önérzet, és totális agyatlanság, önsorsrontás. Ha már ennyire sikerült kiborulni ilyen semmiségen :)

Egyébként a pontozást nem én találtam ki, egyszerűen mindenre van egy skála 1től 10ig terjedő értékkel, arra szolgál hogy át tudjuk adni a másiknak, hogy adott dolgot ki mennyire képvisel. És a szépség, szexualitás is skálázva szokott lenni, ki mennyire jó nő. Itt is szükséges volt az adott típus behatárolására. Ilyenen fennakadni nettó kötekedés, mégpedig az ostobább és rosszindulatúbb fajtából.

Javaslom térjünk inkább vissza a témához, többiek.

2023. máj. 20. 18:08
 6/28 anonim ***** válasza:
80%
Hm érdekes. Nő vagyok, szép is, mégse lesz sose gyerekem, de még csak férjem se. Karrierista vagyok, és kizárólagosan a pénz érdekel, a drága holmik, a külsőm, és mindenekelőtt saját magam. Nem ismerkedem senkivel, ha kefélni akarok, találok minden ujjamra 10-et, de még erre sincs igényem. Semmi szükségem férfiakra magam körül, amúgy sem tud velem semmilyen szempontból sem lépést tartani a nagy átlag, legyen szó bulizásról, pénzkeresésről, kinézetről, bármiről, csak visszahúznak és belepofáznak a dolgaimba. Mióta az 5 éves párkapcsolatomnak véget vetettem (9 hónapja), nagyon magasra tettem a mércét, amit egyelőre senki nem képes megugrani. Ha valaki mégis megugorja, akkor biztos lehetek benne, hogy ő az igazi, de erre elég elenyésző esélyt látok. Lehet egyedül fogok megöregedni, de ezzel nincs is semmi probléma, ugyanis nálam önzőbb embert nem nagyon ismerek. Csakis tudatos döntéseket hozok az életemre vonatkozólag, aminek a gyümölcse beérni látszik.
2023. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
47%

A magyar nők többsége primitív a végtelenségig, nem azt mondom, hogy tanulatlan, hanem primitív. Főleg a szebbek. Nekem van egy barátnőm, ronda szegényke, de bármiről kehet vele beszélgetni, imádom, mint barátot.

Egy jobban kinéző nő hamar elszáll magától, azt fogyasztja, amit elétolnak, a fogyasztói társadalom aktív tagja. Az éppen divatos férfi ideál után szalad ő is. Olyat akar szerezni. Minden egyéb tulajdonság másodlagos, csak az aktuális divatnak megfelelő legyen a kinézete, életmódja. Ez nem teljesen újkeletű dolog, régebben is volt ilyen váltás, pl mikor a mezei munka mellé bejött az erős ipar magyarországon. Addig az erős testalkatú, mezei munkát bíró férfi volt a kelendő, utána pedig a vasipari szakmával rendelkező férfi volt a nők álma. Persze ezt nem lehet összehadonlítani a mai roma, gengszter stb image-el. Majd talán ez is kiforrja magát. Addig viszont sok nő póruljár.

2023. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
#6 Te jól ismered önmagadat és ami mégfontosabb, őszinte is vagy saját magaddal. Ez a ritkább dolog, de szoktam látni ilyet is, hogy adott nő jól néz ki, és mégis szinte folyamatosan egyedül van. Náluk pl pont hasonló megfejtésre is tippeltem, mint amit te magad is írsz itt, saját magadról. Igazából őket még respektálni is szoktam, hogy nem állnak össze mindenféle hulladékkal, és főleg hogy nem ringatják magukat naív, önátverős ábrándokba, mint a kérdésben szereplő nők. Akik a saját, és mások (pasi, és főleg a gyerek) életét is tönketeszik az elhibázott döntéseikkel. Részemről a karrierista nők teljesen rendben vannak.
2023. máj. 20. 18:26
 9/28 A kérdező kommentje:

#7 lehet benne valami! Mert most jobban belegondolva, pl régebben tényleg nem volt ennyi válás se. Manapság rengeteg. Tehát változtak a trendek és divatok is, akárcsak életmód. Meg a társadalmi szabályok.

És most hogy visszagondoltam, a legtöbb esetben ahol gyerek lett és a pasi lelépett, ott legtöbbször pont ilyen gengszterkedő kigyúrtabb, vagy csak keménykedő kamu alvilági formáról volt szó, amiről írsz is.

2023. máj. 20. 18:30
 10/28 anonim ***** válasza:
53%
A hatos jól leírja. Magasra teszi a mércét és ezt el is mondja neked itt a gyak-on. Látod, lehet tanulni. Érdemes idejárni.
2023. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!