Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem irrital, ha...

Titeket nem irrital, ha valaki hangosan ratok projektal valami hulyeseget?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy neha szoktak nekem mondani, pl. "Most biztosan total hulyenek nezel... / fortyoghatsz az idegtol..."

Kozben pedig egyaltalan nem is erzek ugy vagy gondolom azt, amit mond... illetve ilyenkor azt erzem, hogy mit okoskodik, hogy gondolja, hogy belem lat, es ezen esetleg tenyleg felkapom magam.

Ilyenkor ti leugatjatok az ilyen tahonak a fejet vagy ti sem mondtok semmit?



márc. 22. 00:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én meg szoktam mondani nekik, hogy mit gondolok, vagyis pl, hogy nem, nem igaz, mert nem vagyok totál ideges, teljesen oké amit csinálsz stb


Rendszeresen úgynevezett "védekezésből" mondják ezt ami támadásként érinti az embereket, de tapasztalatok alapján csak önmagukkal van a probléma, mellyel nem tudnak mit kezdeni még ha ez tudat alatti is.


De persze van rengeteg másfajta reakció és ez sokmindentől függ. Nekem szerencsére csak ilyen eseteim voltak másokkal, és ha türelmesen, őszintén elmondtam nekik mit gondolok, meg hogy minden okés akkor utána minden jól ment. (nekem meg neki legalábbis, lehet nem mindenkivel lehet ilyet csinálni)

márc. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
márc. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért letahózni nem kéne.. Kicsit erős kifejezés. Lehet nem rossz szándékból teszi. Csak hülye szegény. 🤷‍♂️🤷‍♂️
márc. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

#1 Szerintem meg pont hogy aki így kezd egy kérdést hogy:biztos hülyeségnek tartod,most biztos totál kiakadsz stb. Az éppen a te tudatalattidra akar hatni hisz az emberek többsége szereti magát jobbnak érezni/hinni a többi embernél


Vagyis te már a kérdés elején arra gondolsz hogy te csak azért sem fogsz úgy reagálni mint a nagy átlag


Próbáld ki,tedd fel ugyanazt a kérdést két vagy több "elő kérdéssel" meg fogsz lepődni

márc. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%
Ha ezért te tahónak tartasz valakit, meg le akarod ugatni a fejét, akkor te viszont hirtelen haragú vagy, de nagyon. Az se túl jó.
márc. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem érdekel.
márc. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
5 Akkor lennek az, ha meg is tennem... egyebkent jogos az ilyen emberekkel szembeni frusztraciom, hisz az ilyenek manipulativak, ne akarjak mar jobban tudni, mi jar a fejemben. Talan te is ilyen vagy, nem jonnenk ki jol...
márc. 22. 06:42
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
7# Dobj be egy Snickerst, feszültnek tűnsz.. 😕😕
márc. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
7# Jaj ne most rádprojektáltam megint valamit.. Lécci ne bánts..
márc. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek általában arra vágynak, hogy azonnal kezdj hevesen tiltakozni, hogy dehogy, nem is, szó sincs róla, aztán mondd el neki, hogy ő mennyire szép/okos/ügyes. Nem gondolja, hogy beléd lát, csak azt mondja, aminek az ellenkezőjét akarja hallani. Ha igent mondasz neki erre, látványosan megsértődik.

Mint amikor a modellalkatú, gyönyörű lány áll a tükör előtt, és azt mondja a körülötte állóknak, hogy "ooolyan ronda és kövér vagyok, ugye?" - na ilyenre próbálj meg helyeselni, vérig fog sértődni.

márc. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!