Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki talalta ki azt a hulyeseget...

Ki talalta ki azt a hulyeseget, hogy a nok korabban ernek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Én.
2015. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Testileg tényleg valamivel hamarabb érnek.

Azt a baromságot viszont nem tudom, honnan veszik, hogy szellemileg is.

2015. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azok a férfiak, akik idő előtt használatba akarják őket venni és erre hivatkozhatnak.
2015. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Sok 9-10 éves lány már menstruál, mikor annyi idősen a srácoknak még fel sem áll.

Persze, ez nem jelenti azt, hogy agyilag is érettebbek, bár tény, hogy általában a fiúk kapnak röhögőgörcsöt a 8-9-es szexuális felvilágosító órán.

2015. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
1-nek igaza van, korábban érnek és -sajnos- korábban öregszenek. Korábban meg is nőnek végleges testmagasságra. És korábban lesznek felelősségteljesen gondolkodó felnőttek is. Szívesen.
2015. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
A természet találta ki. Nemcsak korábban érnek, de már gyerekkorban is a kislányok átlagos testmagassága meghaladja a fiúkét, és a fiúk csak a 2-13 éves kor után hagyják le őket. Korábban kezdenek el beszélni, általában jobb tanulók is általános iskolában. Jobban és hamarabb értik az olvasott szöveget stb.
2015. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is hülyeség, ugyanis ha mondjuk osztályokat nézünk, mindenhol van legalább 1 fiú és 1 lány aki rácáfol ezekre, akármelyik korosztályból.

Egyik 13 éves fiú már úgy néz ki mint egy atléta, a másik pedig mint egy 10 éves, az egyik 13 éves kislány úgy néz ki, mint egy bikinimodell, a másik pedig megint csak mint egy 10 éves.

Ha nyitott szemmel járunk és nem csak bólogatunk, hogy jé tényleg, hanem jobban megfigyeljük a dolgokat akkor észrevehetjük.

2015. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Egy 16-17 éves lány testileg készen áll arra, hogy anya legyen. Napjainkban a lányok korábban érnek, ez azonban nem jelenti azt, hogy lelkileg is felkészültek az anyaságra. Egyébként az ember függetlenül a nemtől lehet akárhány éves, ha fejben még mindig gyerek
2015. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Altalnossagban a lanyok valoban hamarabb ernek. En 13 eves lany vagyok es az osztalyomban a fiuk azzal szorakoznak, hogy pisztolyt formaznak az ujjaikkal es azzal "lovoldoznek" mikozben hangokat adnak ki hozza. A lanyok meg ertelmes dolgokkal foglalkoznak (tanulas, olvasas stb.). Kulsoleg is az osztalyomban a fiuk 90%-a a nnyira fejlett kb. mint egy 10 eves. A lanyok kozul meg engem es 2 baratnomet 16-nak szoktak nezni, de nem azert mert r* bancosak vagyunk, hanem mert fejlettek. DE vannak kivetelek. Van olyan lany, aki teljesen deszka, fius testalkata van, es van olyan fiu is, aki magas, izmos, szoros, es mely a hangja (nem ugy, mint a tobbinek). Szoval neked nincs igazad szerintem
2015. szept. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Azok a férfiak, akik idő előtt használatba akarják őket venni és erre hivatkozhatnak."


Ez elég betegesen hangzik."Használatba venni"? Miért, egy lány az tárgy mint mindjuk egy turmixgép, amit használatba kell venni? Hmm, ez elég bizarr, ilyet még nem nagyon hallottam!

2015. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!