Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem irrital, ha...

Titeket nem irrital, ha valaki hangosan ratok projektal valami hulyeseget?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy neha szoktak nekem mondani, pl. "Most biztosan total hulyenek nezel... / fortyoghatsz az idegtol..."

Kozben pedig egyaltalan nem is erzek ugy vagy gondolom azt, amit mond... illetve ilyenkor azt erzem, hogy mit okoskodik, hogy gondolja, hogy belem lat, es ezen esetleg tenyleg felkapom magam.

Ilyenkor ti leugatjatok az ilyen tahonak a fejet vagy ti sem mondtok semmit?



márc. 22. 00:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Latom, melyen erintett teged. El kene gondolkodnod, miert...
márc. 22. 07:16
 12/19 anonim ***** válasza:
11# Igazad van.
márc. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az egyik kollega hasonlo.


Kerdezek vni eldöntendő kérdést pl szerinted A vagy B lenne jobb opció és fel van sorolva érvek ellenrrvek.


Erre ha vki 3.bejön, teletüzdeli a válaszát olyanokkal hogy de nem érted hogy...? Vagy nem tűnik annak hogy hibáztál, ha...


És ilyeneket belesző. Igy a 3.félnek az jön le hogy én nem értek vmit, vagy hibáztam volna.


Mikozben ezek a töltelékmondatai még bele se passzolnak abba amit kèrdeztem! Logikája sincs!


Mivel a csopvezünk amugy coach tanácsadó is neki is kihisztiztem magam már a kollegárol es ilyen esetben a 3.feleket is megkeresem es próbálok rajta vmit módosítani hogy ne higyjen engem értetlennek. De egyik se reagál semmit sajnos. Meg se nyugtatnak. Nem mondanak ezekre semmit. Hát ők ebbe nem szólnak bele.


A kommunikációja egy degradáló lekezelő alázó stílus. De még mindig ő a profibb ebben. Hiába mondok ellent vagy védem magam, mindent képes kicsavarni úgy hogy hülyének legyek nézve.

márc. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13 Ja hat o valszeg egy alacsonyan funkcionalo narcisztikus... szaktarsam is ilyen, egyebkent egy buta videki paraszt, csak bejutott egyetemre es mindent is jobban tud, kozben mar 100x megbukott, nem tudom hanyadjara evet ismetel...
márc. 22. 08:10
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez is hasonlo paraszt. A sulit félbehagyta.
márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező a #4 es vagyok és abszolút nem vagyok ilyen csak volt pszichológus barátnőm tőle elég sok mindent tanultam az ilyen viselkedés formákról meg úgy általában az emberi viselkedésről


Pl ha egy nőnek bókolsz elég ritka esetben kapod a "köszönöm" választ ha megdicséred mondjuk a cipőjét gondolj bele milyen válaszok jönnek:jajj már muszáj volt mert a másik tönkre ment,...fájt a másikban a lábam, akciós volt,nem is ilyet akartam mindezt azért szokták mondani hogy dicserd meg mégegyszer


DE abban igazad van hogy nem lennénk jóban mivel a válaszaiból kiderül hogy eléggé le nézel mindenkit aki nem a te véleményeden van

"Buta vidéki paraszt" ez kb olyan lenne mintha neked valaki azt írná hogy te "nagyvárosi köcsög"

márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

ez kb olyan lenne mintha neked valaki azt írná hogy te "nagyvárosi köcsög" - Vegulis az vagyok. 😄😆😆

De a lenezest az kezdi, aki jobban akarja tudni nalam, hogy mit gondolok eppen... olyan videki taplo lakotarsam is volt, aki azt is tudni velte, hogy mit fogok kezdeni evek mulva az eletemmel... -.-'

márc. 22. 19:45
 18/19 anonim ***** válasza:
38%

Az meglehet,de te alapból lenézes a vidékieket hisz most is hozzá teszed hogy "vidéki" tapló

Most akkor hogy is van ez?

márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
32%
17# Nem mindenki olyan szerencsés, hogy nagyvárosban élhessen, vili?
márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!