Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, lányok, ti mit reagáltok...

Nők, lányok, ti mit reagáltok ha random fiúk rátok köszönnek az utcán?

Figyelt kérdés
Én nem tudom hova tenni és inkább ignorálom őket.

márc. 22. 18:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor köszönök vissza, ha bambulok, és azt hiszem, hogy ismerem, csak nem ugrik be, honnan. Ha pontosan tudom, hogy ismeretlen, nem köszönök vissza. A minap volt, hogy kutyát sétáltattam és egy srác direkt vagy ötször arra jött, amerre mi mentünk, feltűnő volt meg gáz is. Aztán utoljára odaköszönt, de nem reagáltam.
márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
9%

Ha vagyonos és jóképű, akkor mosolyognak, visszaköszönnek, és odáig vannak hogy tetszenek valakinek.

Ha nem vagyonos és/vagy jóképű, akkor természetesen undorító féreg és kakiljon sünt.

márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45%
Miért kéne ronda alakokkal leállni?
márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
19:15, na ez mondjuk parás...
márc. 22. 21:50
 15/21 A kérdező kommentje:
Mármint a srác aki direkt követett téged lényegében.
márc. 22. 21:51
 16/21 A kérdező kommentje:
18:43, én is úgy érzem hogy az, na meg egy értelmes nő nem az utcáról fog felszedni valakit, de a férfiak ezt nem fogják fel.
márc. 22. 21:55
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem mondok semmit, de magamban elmormolok egy "k.rva anyád" - at. Ez a konkrét megélésem.
márc. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy pasiként úgy vélem, szabad egy idegen csajnak köszönni, de ezt csak akkor tesszük, ha valóban megfog valami az adott csajban.

De ne köszönjetek vissza, mert akkor egyből elbízzuk magunkat, és többet látunk bele.

Szóval csajok jól tesztek ha ignoráljátok az idegen köszönést. :)

márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha határozottan és biztosra tudom, hogy nem ismerem, akkor nem reagálok rá, nem köszönök vissza. Akkor viszont igen, ha ismerősnek és normálisnak tűnik első ránézésre.
márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Növeli az egómat hogy én egy túl szexi lány vagyok, ugyanakkor kárörvendően érzek irántuk hogy epekedjenek csak úgyse kapnak meg.
márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!