Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra ki számít gyenge...

Számodra ki számít gyenge jellemű embernek, kit tartasz annak?

Figyelt kérdés
Te erős, vagy gyenge jellemnek tartod magad? Mennyire tudod tolerálni a másik hibáit?

márc. 22. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Inkább erős jellemnek tartom magam, de ez nem azt jelenti, hogy nincsenek soha gyenge pillanataim, napjaim.

Tolerálok mindenkit, de ha valaki évek óta traktál ugyanazzal a problémával, amit meg se próbál oldani, akkor egy idő után nem hallgatom tovább.

Kit tartok gyengének, sokmindent lehetne írni. Olyat, aki társfüggő, rossz kapcsolatban, házasságban van, de nem lép, inkább mártírkodik, évek óta le akar fogyni, de nem tesz érte erőfeszítést, munkahelyet akar váltani, de nem akar tanulni semmi újat, stb. Talán összességében azokat tartom gyengének, akik panaszkodnak, de semmit nem tesznek azért, hogy valami más/jobb legyen.

márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Én alig-alig tudom tolerálni a másik hibáit, és emiatt vádolom magam sokszor.


A gyenge-erős tengelyt nem szeretem egyébként, én úgy vélekedek, hogy mindenki a biztonságra törekszik, és nem lehet egységes mérce alapján megítélni a tetteket. De ha muszáj meghatározni, az alázatos embereket tartom erősnek.

márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
A nyalizós helyezkedős nyomikat akik pénzért bármit megtennének
márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Azt tartom erős jellemnek, akinek van karizmája, hiteles, határozott véleménye van és ezen felül ahogy fentebb is írták képes alázatosan állni az élethez, a munkájához, az emberekhez és elég bölcs ahhoz, hogy kihozza a maximumot a lehetetlenből is. Gyenge jellemnek az ellentétjét, aki változtatgatja a nézőpontját, felszínes, pofátlan, nagydumás a semmire, tiszteletlen, gyáva, vagy bevasavanyodó, irigy. Én sok mindent tudok tolerálni, de ha csalódok akkor kritikus is tudok lenni nagyon. aki nem szimpatikus attól igyekszem távol tartani magam és inkább arra koncentrálok aki igen.
márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem vagyok erős jellem. Bizonyos hibákat elviselek másoktól is.

Gyenge jellem pl.: aki aláveti másnak magát, azaz csicskává válik.

márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam a legnagyobb emberi jellemgyengeség az,ha valaki újrakezd kapcsolatot valakivel, főleg úgy, ha előtte nem működtek a dolgok és csak panaszkodott.

Ez barátságra is,párkapcsolatra is egyaránt vonatkozik.


De úgy általában a megalkuvást,gumigerincűséget nagyon nem díjazom. Nálam a "nem " az nem és nem pedig talán,hátha,esetleg,mégis....

Az emberek többsége pedig szolgalelkű és ami még rosszabb,"önmegvalósító" de úgy,hogy mások könnyén,lelki és anyagi kárán át éri el,amit éppen akar.


F

márc. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
A nyalógépeket nagyon gyengének tartom.
márc. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!