Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igénytelen embernek számít,...

Igénytelen embernek számít, ha izzadt, lábszaga lesz pl munka után, még akkor is ha tesz érte valamit? előfordul veletek is?

Figyelt kérdés
Akinek mondjuk egy egésznapos munka után hazatérve, cipő levéve és érzi hogy, izzadt, lábszaga lesz, az igénytelennek számít, akkor is ha alaposan kezeli? nálatok is előfordul ez a probléma?

márc. 19. 10:22
A kérdező szavazást indított:
Nincsen szaga! nem szokott.
Sűrűn ,mindig szokott!
Gyakran szokott!
Ritkán szokott!
21 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Olvastam olyat is, hogy genetikailag is van!


Köszönöm aki válaszól, és tanácsot ad. ( Nem kötelező válaszolni, aki nem akar.)

márc. 19. 10:24
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem, főleg ha olyan melót végez.
márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem hinném. Mivel kezeli alaposan?

Nálam nem fordul elő, találtam olyan sprayt ami beválik.

márc. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

2# Olyat is olvastam hogy kb 12 óra meló után, hogy az öltözőben az egyik dolgozó levette és mindenki elment tőle mert igen erős szaga volt a lábának, és szégyelte magát ez miatt..


köszönöm a választ, a zöld pacsi ment..

márc. 19. 10:31
 5/20 A kérdező kommentje:
3# Köszönöm neked is a választ.. zöld jár.
márc. 19. 10:31
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Szavazásnál azt is külön vettem volna, hogy valaki irodai munkát vagy fizikai munkát végez. Ugyanis nagyon nem mindegy és az sem, hogy hány órát van benne és hogy bakkancs vagy balerina, edző cipő stb. Milyen anyagból van a cipője...
márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

A cipő és zokni függvénye is, hogy kinek milyen lesz a lába egesz nap talponállás után. Nem tartom igénytelennek, nekem pl. vesebetegség miatt volt büdös a lábam, klasszik tünete, de sokáig nem tudtam, hogy beteg vagyok. Aztán kikúráltak és megszűnt.

De férjemnek a munkásbakancsba beleizzad a lába, nem tehet róla. Van egy enyhe lábszaga, ez ezzel jár. Ha csak zokniban szaladgál a lakásban, akkor nincs.

márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6#, 7#, köszönöm nektek is, jár a zöld, köszönöm az eddigi válaszókat/szavazatnak is...
márc. 19. 14:11
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Fürdeni kell otthon, meló után meg zoknit, cipőt váltani, esetleg sprayt használni a cipőbe. Nem tehet mást. Ez normális, hogy fizikai melónál a zárt munkahelyi cipőben büdös a láb. Nálunk mindenkinek.
márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9# a választ..
márc. 19. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!