Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi aki kb. így néz ki és...

Férfi aki kb. így néz ki és így öltözik az hogy lehet pizzafutár???

Figyelt kérdés

Ez nem az ő fotója de stílusban, jóképűségben, ápoltságban a pasi ilyen kaliberű mint ezen a fotón lévő:


[link]


Na most én ezt nem értem hogy egy kvázi csóró, és a munkája alapján szellemileg sem magasan kvalifikált férfi hogy nézhet ki így???



márc. 23. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A stílusérzék, és ápoltság nem a pénzem múlik. Lehet egy 15ezres zakó is elegáns, ha igényesen választják ki és passzol a mérete.
márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. A pizzafutársághoz nincs elöírt öltözet.

2. A pizzafutár nem feltétlen "csóró és szellemileg sem magasan kvalifikált férfi", rengeteg egyetemista, kezdö értelmiségi is dolgozik ebben a munkában.

3. Az általad belinkelt öltözet sem feltétlen jelent "szellemileg magasan kvalifikált férfit", számomra nem igazán kiemelkedö kinézet.

márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár ennyire lenne csak "nem kiemelkedő" kinézetű az átlag ember. :D Ehelyett a stílusérzék szikráit is úgy kell keresgélni az utcán a tréninggatyók, halászgatyák és térdig húzott fehér zoknik között.
márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"egy kvázi csóró, és a munkája alapján szellemileg sem magasan kvalifikált férfi"


Gratula, ee most ezzel bebizonyítottad, hogy mekkora egy másokat lenéző, rátarti pojáca vagy. :D

márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem muszáj csorónak lenni attól hogy pizza futár.
márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye vágod, hogy manapság akárki lehet futár? Mióta van a Wolt, Foodora, pláne a Covid óta boldog-boldogtalan kipróbálta már, végzettségtől meg mindentől függetlenül és akinek bejött az ezzel járó szabadság + jó környéken van ahol van meló, az csinálja tovább.
márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Tudod szívem ismerek olyan ügyvédet aki egy befőttesüveget se tud letekerni ha rá van szorulva a fedele és hívja anyukáját hogy mégis olyankor mit kell vele csinálni. És ismerek olyan szakmunkásképzőt végzett Asztalost, akivel csillagászatról tudok dumálni rengeteget és olyan tudása van belőle hogy fizikusi körökben is figyelemfentartó hatása lenne ha összeülne velük beszélgetni. Ne a munkája alapján ítélj meg valakit mert sok pofont fogsz kapni az élettől ha ilyen mucsaröcsögei felfogású proli vagy 😂
márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Ennél jobbképű pasi vagyok, mégis dolgoztam pizzafutárként. Ideiglenesen csináltam 2 évig amíg tanultam. Egyébként mikor ismerősökhöz, vagy volt tanárokhoz mentem ugyanígy reagáltak, mint te. :D

Voltak olyanok is nálunk, akik másodállásban nyomták heti pár napban.

Még annyit, hogy az átlag futár ma 4-600 ezer között visz haza nettóban.

Tény, hogy aki erre alapozta az életét hosszútávon, egyik se volt egy észlény.

márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,itt inkább a te szellemi kvalitásod mértéke vitatható.Lehet,hogy nem ez a gyakori megjelenés egy pizzafutárnál,de a jóképűség és az igényesség nem foglalkozástól függ.Meg egyáltalán,honnan veszed,hogy biztosan csóró?
márc. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, itt veled van a baj, mert rettentően előítéletes vagy. Én is dolgoztam futárként és nem egy jóképű normálisan öltöző kollégám volt, voltak diplomásak is.Meg jó csaj is volt köztük. Én is a normálisabban kinézők közé tartoztam, és bizony volt hogy csajozás is lett az ételszállításból..No meg az anyagiak..egyáltalán nem alulfizetett a kaja kiszállítás,ha jó helyen vagy, ha rendesen belehúzol, sokkal jobban lehet vele keresni mint az átlag irodista aki tőlünk rendel és lenéz.
márc. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!