Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hiányosságod van, mi...

Milyen hiányosságod van, mi az, amiben úgy érzed meg fejlődnöd kell?

Figyelt kérdés
Én például szeretnék kevésbé szorongani, közvetlenebb lenni. Illetve kommunikációban is nagyon sokat kell még fejlődnöm. Szeretnék empatikusabb, megértőbb is lenni, az érzelmi intelligenciámon fejleszteni. Ez hatalmas munka lesz.

márc. 23. 23:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bárcsak szerethetőbb lennék.
márc. 23. 23:05
 2/11 A kérdező kommentje:
Illetve szeretnék megtanulni szeretni is és emberekhez kapcsolódni.
márc. 23. 23:07
 3/11 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
92%
Nehezebben kommunikálok szóban, mert autista vagyok, és ezért néha nehezemre esik idegeneket megszólítani, mert azon gondolkozom, hogy hogyan lenne érdemes csinálni. Amikor pizzát rendelek, akkor is izgatott vagyok, hogy ne rontsak el semmit és mindent jól mondjak. Illetve ha valamilyen hírtelen változás történik amit mindenképpen meg kell csinálni út közben, na az is nehezebb nekem.
márc. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérnék egy kis (sok) önbizalmat.
márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken kívűl is szerethető vagy ezt ne feledd. Az, hogy akarsz fejlődni egy jo dolog. De ez hirtelen nagyon sok egyszerre. Kezd csak az egyikkel mert a végére még besokalszsaját tapasztalat :"D
márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja meg bárcsak kitartóbb lennék munkák terén.. Tanulhatnék valami újat is.
márc. 23. 23:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Főzés..


El szeretnék jutni egy olyan szintre, mint amit egy séf képvisel és olyan tudással rendelkezni, hogy akármelyik étteremben meg tudjam állni a helyem.

márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miket dolgoztál?
márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyanazokban, amikben te is.

Van pár gyermekkori dolgom, amiken szeretnék túllendülni. Főleg mert dühöt érzek magamban ezek miatt.

márc. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiányomat jó lenne már leküzdeni.
márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!