Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rendkívül félek mert láttam...

Rendkívül félek mert láttam egy bogarat a karomon ami úgy tűnt hogy egy agyi poloska, de ilyet még csak Rovarirtók csomagolásán láttam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem merek elaludni, mindent elkezdtem mosni, és már mindenhol viszketek és gondolkodom hogy le borotvája m a hajamat! Kétszer láttam a karomon ugyan arra a helyre ment vissza, lecsapni nem tudtam mert mint hogyha el párolgott volna. Borzalmasan félek nem tudom hogy ez micsoda, lehet hogy ágyig poloska lehet hogy nem, nekem még nem volt ilyen rohadt bogaram, undorodom is tőlük !!!!
márc. 23. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Ilyenkor mindig kidobjak a lakas teljes berendezeset.

Fotozd le,kuldd el az irtocegnek es kuldd el nekik emailben. Hatha kiirtja.

Asszem gazzal irtjak.


Hajad felesleges levagni,nem arra megy. Mosd meg max.


Az unio rovarlisztet hozott be,ugyis ezt eszed ,ha keszetelt eszel.

márc. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fotozd le és tedd ki ide, hátha valami egyéb és lesz aki felismeri.

A poloskák rejtözködök. Kedvenc tartozkodási helyük a szük rések. Pl. fal és képek, fali lámpák közötti rés, levállo tapéta és fal között, ágy egymáshoz csatlakozo elemei között, stb. Ellenörizd! Legyél az ágyban SÖTÉTBEN!!! egy ora hosszat és utána kapcsold fel a világitást, ellenörizd az ágyadat.

márc. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez valami új faj lesz. Agyi poloska, ami elpárolog.
márc. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Éjjel három körül megy a buli náluk!

Sajnos volt dolgom velük, - itt is írtam arról, hogy miként lehet hadat viselni ellenük! -Nem egyszerű, több hónapos történet!

A kulcsfogalom: következetesség!

márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!