Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertált emberek hol vagytok?

Introvertált emberek hol vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki érezte már úgy, hogy kb gyerekkoráig visszamenőleg mintha mindig levegőnek nézték volna, a sulis évektől kezdve mindig a háttérbe szorulva élte le az életét azért, mert csendesebb típus volt? Mikor változott ez meg? Van ebből kiút? Szerintem szinte mindenki vágyik arra, hogy néha elismerjék az igyekezeteit és a munkáját de azt tapasztalom, hogy MINDIG az extrovertált hangosabb emberek kapnak figyelmet és dicséretet, azokat pedig akik “csak” csendben de nagyon szorgalmasan dolgoznak valahogy nem veszi észre a világ. Én már kezdek belefáradni abba, hogy úgy érzem hogy a maximumot nyújtom és próbálok az élet minden területén teljesíteni de mégsem vagyok elég jó soha.

Hogy lehet csendesebb típusként boldogulni az életben és sikereket elérni? Vagy ilyen típusú emberként ez lehetetlen?



márc. 24. 12:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Elbújtak.

Mert introvertáltak.

márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Itt.
márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

"..szorgalmasan dolgoznak valahogy nem veszi észre a világ. Én már kezdek belefáradni abba, hogy úgy érzem hogy a maximumot nyújtom.."


Én már rég rájöttem, hogy elég a minimumot nyújtani. Mivel csendes, visszafogott ember vagyok ezért ha a maximumot nyújtottam akkor csak azt értem el, hogy alapnak vették tőlem, még többet bíztak rám, stb.

márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%

"Hogy lehet csendesebb típusként boldogulni az életben és sikereket elérni? Vagy ilyen típusú emberként ez lehetetlen?"


Boldogulni lehet. Sikereket elérni annál nehezebben. Leginkább úgy, hogy próbálsz ezen változtatni. Tudom, hogy nagyon nehéz, nekem is az (volt? még mindig? nehéz megmondanom), de sajnos ez van... Egy jó pszichológus talán tudna benne segíteni, nekem magamtól nem ment.

márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
90%

20f

Régebben én sem bírtam megszólalni nagyobb társaságában a véleményemet elmondani féltem, hogy lehúrognak és egyéb jelzővel illetnek. Ez megváltozott!

Szép lassan próbáltam az emberek felé közeliteni, és

persze ki léptem egy olyan közegből ahol csak visszahúztak, és kerülöm az ilyen embereket. Oda mentem ismeretlen emberekhez és útbaigazítást kértem, tömegközlekedéseken beszélgetni kezdtem beszélgetni lányokkal, akiktől elérhetőséget kertem, aztán vagy kaptam vagy nem😄

de ez már akkor nem érdekelt.

Ha valaki beszólt vissza szóltam és ezek egyre természetesebbek és nem érzem azt a kínos érzést amit még régebben. És nem hagyom, hogy a kuli munkát rám bízák a meló helyen vagy, hogy ugráltassanak/ lenézzenek a tiszteletet ki vívom magamnak.

Próbálok a mai napig fejlődni, mivel van még hová. Introvertált vagyok na és? Ettől függetlenül mi is el tudunk érni sikerek, csak néha a helyzet azt kívánja a sarkunkra kell állni. Legyél önmagad mert nem azért nem érsz el sikereket mert introvertált vagy hannem nincsen önbizalmad! Nem fontos harsánynak lenned, csendben is építheted a jövődet. Kitartást hozzá én bízok benned😊

márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szevasze
márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Jelen ☺️
márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%
az a baj, hogy takarózol ezzel az "introvertáltsággal", miközben valószínűleg inkább tutyimutyi és kicsit gyáva vagy. magadra húzod ezt a jelzőt, mint óvodában a kistakarót, és pislogsz ki alóla, és várod, hogy a többieknek ne legyen jobb dolguk, mint felfedezni, hogy milyen csodálatos teremtmény is vagy. ha valamit akarsz, karriert, sikert, dicséretet, figyelmet, akkor azért tenni kell. a többi ember nem azért van ott, hogy folyton téged tutujgasson.
márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
munkával lehet sikert elérni. Letolod a napi 8 órát, utána meg építed a saját váradat 4-6 órában.
márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Nincs igényem a harsogó, extrovertált, magamutogató emberekre. Idegesítenek! A saját világomban élek.
márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!