Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tavaly megloptam egy exemet,...

Tavaly megloptam egy exemet, és azóta is zavar ez a dolog. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval ez már elég régi dolog, 2018-ban ismertük meg egymást. Szexkapcsolatnak indult, nem is lett belőle komolyabb. Aztán bele szerettem és állandóan zaklattam szegényt, fájt hogy visszautasít. Utánna elengedtem, voltak barátaim, de a leghoszabb is csak 1 évig tartott. Újra vissza találtunk egymásra, de megint csak össze járogatás volt. Aztán abban a városban buliztam ahol ő lakik és ráírtam hogy találkozzunk. Sok alkoholt ittam. Benne volt, lejött az albi elé és hát utánna már tudjátok mi történt. Ott aludtam. De aztán felkeltem mert bekattant hogy az egyik barátnőm még biztos bulizik, és vissza akartam menni. Felöltöztem, és indultam volna. Amikor elkezdtem a kómodjánál turkálni, a telefonom oda tettem le. Nem tudom hogy de ahogy megtaláltam a telefonom már vágtam is be a táskámba, nem szóltam neki hanem indultam el. Találkoztunk a barátnőmmel aki kiakadt rám hogy még mindig szerelmes vagyok belé, és letiltotta az instáját a srácnak.

Másnap rám ir ő meg a haverja hogy kérik vissza a pénzüket, mert én megloptam 30.000ft-al. Na mondom átkutatom akkor a táskám, hát tényleg megtaláltam a pénzt, de egyszerűen képtelen voltam felfogni hogy én loptam. Ezért tagadtam nekik. Aztán megbeszéltünk aznap vagy másnap egy talit, vittem a pénzt és oda adtam a srácnak. Annyira szégyeltem magam, még soha életemben nem loptam, és tagadnom kellet mert ha bevallom azt hiszik hogy szándékosan tettem. Azóta is bűntudatom van, és sajnálom hogy ez történt. Amióta ez megtörtént buliba se voltam, alkoholt se ittam. De mardós belülről hogy azóta is megvan a véleményük rólam. Pedig eszembe se volt lopni, annyira soha nem iszom le magam hogy ne tudnám mit csinálok.

24/l


márc. 26. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a bélyeg már rajtad lesz, és magadat is hibáztathatód még élsz törekedj észszerűbb kapcsolatokra és élj a mának.

Hiszen holnap is lesz.

márc. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vissza adtad, ne stresszelj ezen tovább.
márc. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Visszadtad. Plusz többet legalább nem találkozol vele, ez inkább csak jó.
márc. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
V.sz.l. egyikük vagy valaki tette ezt veled. Azon kellett volna gürizned ehelyett, hogy ezt kiderítsd és megbosszuld.
márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

#4:

Jól van, hivatásos összeesküvés-elméletes troll, lődd le magad.

márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!